komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 12 sierpnia 2020

Innocentego, Lecha

Targi Zdrowych Inspiracji w Hali Stulecia

czwartek, 1.1.1970 01:00 , komentarze: 0 , odsłony: 914
kategorie artykułu:

Naturalne kosmetyki, pełne aromatu przyprawy, produkty spożywcze, olejki eteryczne, wyciskarki do soków – to tylko niektóre produkty, które pojawią się na Targach Zdrowych Inspiracji. Dla zainteresowanych dbałością o sferę duchową będzie to również okazja do poznania wschodnich metod relaksacyjnych oraz spotkania z praktykami wróżbiarstwa, ezoteryki i astrologii.


Targi Zdrowych Inspiracji to formuła powstała na bazie Wrocławskich Spotkań NIEZWYKŁOŚCI – imprezy organizowanej przez wiele lat w Hali Stulecia. Wprowadzone rok temu rozszerzenie tematyki targów o wszelkie aspekty zdrowia i jego profilaktyki spotkało się z dużym entuzjazmem zarówno wśród odwiedzających, jak i samych wystawców.

Zdrowe ciało

Dla pasjonatów zdrowego odżywiania targi to niezwykła okazja do zaopatrzenia się w najwyższej jakości kosmetyki, masła do ciała, a także produkty spożywcze jak aromatyczne przyprawy czy bezglutenowe zupy. Na stoiskach można znaleźć: jonizatory wody, odpromienniki, prasy do tłoczenia oleju, wyciskarki. Targi to także okazja do zapoznania się z alternatywnymi metodami diagnostyki czy wspomagającymi tradycyjną medycynę badaniami aury. Nie zabraknie również naturalnych kamieni o specjalnych właściwościach, biżuterii oraz publikacji dotyczących tematyki zdrowia. 
Coś dla ducha

Dla gości zainteresowanych dbałością o duchową stronę życia wystawcy przygotowali liczne porady psychologiczne. Będzie okazja do poznania wschodnich metod relaksacyjnych oraz spotkania z praktykami wróżbiarstwa, ezoteryki i astrologii. 
Wykłady i warsztaty

Oprócz stoisk wystawienniczych, na których prezentowane będą produkty i usługi związane ze zdrowym trybem życia, przygotowaliśmy dla wszystkich zwiedzających cykl ciekawych imprez towarzyszących. Będzie można wziąć udział w wykładach poświęconych medycynie chińskiej i germańskiej, idei wellbeingu w praktyce, sposobom budowania odporności psychicznej i problemom nowoczesnej bioenergoterapii. Zapraszamy do udziału w seansie hipnozy, warsztatach tworzenia łapaczy snów, w prelekcji dotyczącej wody plazmowanej. Fabryka Energii przeprowadzi zajęcia z jogi, posłuchać będzie można gongów tybetańskich i spróbować przebiec po żarach pod uważnym okiem instruktora. Na warsztaty, wykłady oraz pokazy zapraszamy w sobotę i niedzielę od godz. 11:00.

W przestrzeni targowej gościć będziemy wolontariuszy Fundacji DKMS w związku z Dniem Dawcy Szpiku oraz przedstawicieli Fundacji Cząstka Ciebie kwestujących na rzecz chorych dzieci. 

Targi czynne będą w piątek i sobotę w godz. 10.00 - 18.00 w niedzielę, od godz. 10.00 - 17.00. Łącznie w imprezie weźmie udział blisko 100 wystawców.

Przypominamy, że wstęp na tegoroczne targi jest bezpłatny.

 

Wasze komentarze

wtorek, 11.8.2020 12:14
poniedziałek, 10.8.2020 15:39
poniedziałek, 10.8.2020 09:48
piątek, 7.8.2020 00:00
czwartek, 6.8.2020 11:49
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki