Tania drukarnia – wysoka jakość

wtorek, 5.11.2019 16:35 511

Niska cena wielu z nas kojarzy się z kiepską jakością i z tego powodu często wolimy przepłacić niż zdecydować się na tańszą firmę. Wydaje nam się, że żaden szanujący się przedsiębiorca nie obniża stawek, jeśli uznaje swoje produkty lub usługi za wartościowe. Nic bardziej mylnego! Każdy rozsądny biznesmen stara się oferować swoim klientom najlepsze towary w możliwie najniższej cenie. Dlaczego? Zależy mu bowiem na poszerzaniu bazy zadowolonych usługobiorców, którzy – zachęceni dobrą jakością i niewielkimi kosztami – wrócą do niego przy następnej okazji, a oprócz tego zarekomendują ulubioną firmę swoim znajomym. Oczywiście nie wszystkie gałęzie biznesu są tak samo nastawione na proces zbijania cen. Jaka branża jest w niego najbardziej zaangażowana? Oczywiście drukarska. To właśnie w tym kręgu dopatrzymy się największych różnic w stawkach, usługach i jakości. Jak znaleźć usługodawcę, który przy niskiej cenie zapewni nam wysoką jakość wykonania? Czy tania drukarnia może okazać się lepsza od tej drogiej? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.

Ile można zaoszczędzić?

Korzystając z taniej drukarni jesteśmy w stanie obniżyć nasze koszty od 10% do nawet 60%. Oczywiście wszystko zależy od tego co i w jakiej ilości chcemy wydrukować. Najlepszą ofertę uzyskamy w przypadku zleceń dotyczących produktów reklamowych, których zazwyczaj zamawiamy po prostu dużo. Często zależy nam na co najmniej kilkudziesięciu czy kilkuset sztukach ulotek, plakatów, wizytówek, teczek ofertowych czy drobnych akcesoriów z logo naszej firmy, a przy sporych zamówieniach drukarnie nierzadko oferują znaczący rabat.

Na istotny upust możemy liczyć również w przypadku druków wielkoformatowych. Wykonanie różnego rodzaju i wielkości banerów zazwyczaj wiąże się z dość wysokimi kosztami. Wiele drukarni oferuje jednak swoim klientom zniżkę. Dlaczego? Wiedzą bowiem, że potencjalny klient – zanim zdecyduje się na konkretną firmę – najpierw sprawdzi oferty cenowe jej konkurencji. Proponując rabat, przedsiębiorstwo ma więc większą szansę na zdobycie naszego zaufania.

Wiele tanich drukarni ulgowo traktuje także studentów. Choć zlecenia od tej grupy są zazwyczaj stosunkowo małe, to odznaczają się dużą regularnością zwłaszcza w okresach sesji egzaminacyjnych i zbliżającego się terminu oddawania prac dyplomowych.

Drukarnia internetowa tańsza od stacjonarnej

Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z usług osiedlowej drukarni, do której możemy udać się na piechotę, najpierw pobuszujmy nieco w Internecie. W jego otchłani znajdziemy mnóstwofirm, których ceny znacząco różnią się od tych posiadających stacjonarne siedziby. Skąd ta różnica? Otóż drukarnie internetowe mają o wiele niższe koszty utrzymania – zatrudniają mniej personelu, wynajmują mniejsze przestrzenie biurowe i z tego tytułu płacą niższe rachunki. Dzięki temu tego rodzaju firmy mają możliwość oferowania swoim klientom najbardziej konkurencyjnych cen.

Którą drukarnię internetową wybrać, by się nie zawieść? Najlepszą renomą wśród klientów cieszy się DrukarniaOnline.pl, której oferta jest wyjątkowo kusząca. Niskie ceny, wysoka jakość usług i szybki czas realizacji zleceń plasują firmę na pierwszym miejscu wśród wszystkich tego typu firm w Polsce.

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz