komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 13 lipca 2020

Henryka, Kingi

Stary Klasztor wraca do gry!

czwartek, 4.6.2020 10:16 , komentarze: 0 , odsłony: 226
kategorie artykułu:

Po trzech miesiącach przerwy przyszła pora na muzykę na żywo. Oto plan na najbliższe dni:
W sobotę 6 czerwca zapraszamy do Starego Klasztoru na wernisaż niezwykłej wystawy portretów wrocławskich artystów oraz pierwsze jam session z udziałem bohaterów wystawy.
Zobaczycie portrety wielu artystów, których znacie z występów na scenie Starego Klasztoru, jak L.U.C, Lech Janerka, Natalia Grosiak, Natalia Lubrano, Leszek Cichoński, a także Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Natalia Przybysz i wielu innych.
Dołączajcie do wydarzenia, zapraszajcie znajomych:
https://www.facebook.com/events/264679691558297/
Wstęp na imprezę jest wolny, ale można wesprzeć organizację wystawy wpłacając dowolny datek na: https://zrzutka.pl/dsn5np

7 czerwca zapraszamy na pierwszą edycję imprezy WROCLOVE GUITAR TOP, która cyklicznie prezentować będzie czołówkę wrocławskich gitarzystów rockowych, bluesowych i jazzowych. Temat gitarowego spotkania to "Spadkobiercy B.B.Kinga". Muzyka i osobowość "króla bluesa", Riley'a Bena Kinga, znanego jako B.B.King, wywarła ogromny wpływ na twórczość takich gigantów gitary jak Eric Clapton, Gary Moore, Peter Green, John Scofield i wielu innych.
Nieśmiertelne utwory B.B.Kinga oraz jego "muzycznych spadkobierców" zagrają gitarzyści Jacek Krzaklewski, Bartek Miarka, Jacek Jaguś, Maciek Mazurek, Hubert Radoszko, Alek Mrożek, Szymon Gmerek, Maciek Burniak oraz Marek "Stingu" Popow
https://www.facebook.com/events/196135481512946/

9 czerwca Ethno Jazz Festival zaprasza do Starego Klasztoru na klezmersko-bałkański koncert zespołu NeoKlez, jednego z najciekawszych reprezentantów polskiej sceny world music.
Po sukcesie albumów „Pięć stron świata" oraz „Manowce" artyści podróżują po zakątkach Polski i Europy, prezentując własne, łobuzerskie i energetyczne spojrzenie na muzykę. Ich kompozycje charakteryzuje nieregularne metrum, przesunięcia rytmiczne oraz łączenie tradycyjnego brzmienia z elementami współczesnej muzyki popularnej, jak: drum'n'bass, electro, jazz, funk, rock. Każdy ich koncert to potężna dawka klezmersko-bałkańskich dźwięków.
https://www.facebook.com/events/1764940096975501/

Miłośników muzyki soul zapraszamy 10 czerwca na Letnią Scenę na Dziedzińcu Starego Klasztoru. „Soul Night" to muzyczny projekt wrocławskiej wokalistki Pauliny Gołębiowskiej. Niepowtarzalny głos artystki oraz jej sceniczna charyzma zabierze Państwa w wyjątkową podróż do świata muzyki soul. Odkryjecie znane soulowy standardy w zupełnie nowej odsłonie.
Whitney Houston, Michael Jackson, Stevie Wonder, Christina Aguilera, D'Sound oraz Prince - to nazwiska gwiazd muzyki soul, których utwory zabrzmią w Starym Klasztorze w wykonaniu Pauliny wraz ze wspaniałymi wrocławskimi muzykami.
https://www.facebook.com/events/871147953344137/

11 czerwca: BACK TO 90'S - wieczór przebojów lat 90'!
Jest to program nawiązujący do największych hitów lat 90-tych zarówno polskich i zagranicznych. Backstreet Boys, Piasek, a może Nirvana? Przeniesiemy Was wstecz o kilka dobrych lat abyście mogli sobie przypomnieć melodie Waszego dzieciństwa czy to z list przebojów czy seriali.
Jeśli szukasz koncertu na którym wyrzucisz z siebie pokłady sił zebrane podczas pandemii - to wybierz BACK TO 90'S! :)
https://www.facebook.com/events/2567547203558875/

12 czerwca to termin dla miłośników kubańskich rytmów
Podczas koncertu NOCHE EN CUBA zespół TRES DEL SON zabierze nas w muzyczną podróż na Kubę. Zespół sie składa pięciu znakomitych muzyków pochodzących z Kuby. W repertuarze znajdują się tradycyjne utwory w stylu legendarnego "Buena Vista Social Club", który pokazał całemu światu najpopularniejsze kubańskie piosenki jak "Dos Gardenias," "Chan chan" czy "Guantanamera".
Te i inne piosenki w wykonaniu i aranżacji zespołu Tres Del Son przeniosą wrocławską publiczność na gorącą i roztańczoną Kubę.
https://www.facebook.com/events/1295776207276180/

Imprezy odbędą się zgodnie z przepisami sanitarnymi dotyczącymi działania restauracji w obecnej rzeczywistości. To będą pierwsze muzyczne spotkania w cyklu "odmrażania kultury", prosimy więc uczestników o cierpliwość i wyrozumiałość oraz pełną współpracę z obsługą, abyśmy jak najprędzej mogli wrócić do starych, dobrych czasów koncertowych 

źródło: FB Stary Klasztor

 

Wasze komentarze

piątek, 10.7.2020 14:24
piątek, 10.7.2020 13:52
czwartek, 9.7.2020 09:35
czwartek, 9.7.2020 08:15
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki