Spotkanie z „Psim Patrolem” w Centrum Korona

środa, 24.5.2023 14:15 0

Już 27 maja w Centrum Korona najmłodsi będą mieli okazję spotkać się ze swoimi ulubieńcami z „Psiego Patrolu”. Koronę odwiedzą Chase i Marshall, którzy zaproszą dzieci do wspólnej zabawy, pełnej wyzwań i niespodzianek.

Czworonożni stróże prawa pojawią się w Koronie w sobotę, 27 maja, w godzinach od 11.00 do 19.00. Chase i Marshall przygotowali dla najmłodszych niezwykle ciekawe wyzwania oraz konkursy z nagrodami. Wizyta serialowych ulubieńców będzie nie tylko pełna rozrywek, ale przemyci również trochę wiedzy na temat bezpieczeństwa.

Wśród atrakcji w Centrum Korona pojawi się wszystko to, co dzieci lubią najbardziej. Na stanowisku policyjnym mali detektywi będą mogli pozostawić ślady swoich palców, a następnie zbadać te odciski za pomocą lupy. Natomiast najmłodsi, którzy uwielbiają zabawę klockami Rubble, będą mogli stworzyć z nich efektowną wieżę. Dzieci będą miały również okazję wykorzystać swoją niespożytą energię w czasie tanecznego wyzwania, do którego zaprosi ich Skye. Nie zabraknie również elementu edukacyjnego, który zwiększy bezpieczeństwo małych poszukiwaczy przygód. Na stanowisku multimedialnym maluchy znajdą aplikację, która znacząco ułatwi im naukę numerów alarmowych. Dzięki temu w przyszłości, gdy spotka je niebezpieczna sytuacja, będą mogły śmiało wykręcić numer i wezwać pomoc odpowiednich służb. Na najmłodszych czekała będzie także Eko Strefa, która pomoże dzieciom wyrobić w sobie dobre nawyki w kwestii segregacji odpadów. 

Dodatkowo, uczestnicy wydarzenia w Centrum Korona będą mogli wziąć udział w grach, zabawach i konkursach z nagrodami. Fanów „Psiego Patrolu” z pewnością ucieszy stanowisko Adventure Bay, na którym przetestują swoją wiedzę o bohaterach serialu. Z kolei Balonowe Zoo pozwoli dzieciom zdobyć lub nawet stworzyć samodzielnie zwierzaka z balonów, którego potem zabiorą ze sobą do domu. Świetną pamiątką będą również niepowtarzalne zdjęcia z Marshallem w jego wozie strażackim, a do wspólnych fotek z przyjemnością zapozuje także Chase. 

Sobota z bohaterami „Psiego Patrolu” w Centrum Korona będzie doskonałą okazją do tego, by zabrać ze sobą na zakupy najmłodszych członków rodziny i zapewnić im mnóstwo świetnej zabawy oraz pięknych wspomnień.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)