komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 15 grudnia 2019

Niny, Celiny

Spotkanie przedsiębiorczych kobiet we Wrocławiu

środa, 27.11.2019 17:56 , komentarze: 0 , odsłony: 201
kategorie artykułu:

Spotkanie MARKA Z HISTORIĄ W TLE

Czy miłość klienta można kupić?

Przyłóż ucho do serca, ono powie Ci więcej niż słowa.

5 grudnia godz. 17.30

Hotel Scandic, Wrocław

Santander Bank Polska przy wsparciu Akademii Marki z Klasą i pod patronatem Fundacji Santander Bank Polska zapraszają do udziału w wyjątkowej inicjatywie, od kobiet dla kobiet, łączącej elementy networkingu, pracy warsztatowej oraz akcji społecznej. 

W ramach cyklu organizowane jest pięć spotkań w różnych miastach Polski. Wydarzenia skierowane są do kobiet-przedsiębiorczyń, odbiorców marki Santander Bank Polska i Akademii Marki z Klasą – właścicielek małych i średnich firm oraz kobiet-doradców, kierowników i dyrektorów Santander Bank Polska.

Spotkania poruszać będą tematy dotyczące przywództwa kobiet w biznesie, świadomości budowania marki własnej i integracji kobiet. 

Wydarzenie 5 grudnia jest połączone z akcją społeczną, poprzez którą organizatorzy zwracają uwagę na osoby niesłyszące i niedosłyszące. Środki zebrane podczas spotkania posłużą do zorganizowania warsztatów dla słabosłyszących podopiecznych Fundacji InCorpore, młodych kobiet wchodzących na rynek pracy 

Podczas spotkania 5 grudnia przede wszystkim odpowiemy na pytania: 

• Czy w czasach nadzwyczaj ostrej konkurencji, obsesji na punkcie satysfakcji Klienta, wszechogarniającej cyfryzacji i mediów społecznościowych można być sobą? 

• Czy nasza autentyczność rzeczywiście ma wpływ na to, jak postrzegają nas Klienci? 

• Jak zadbać o markę osobistą - co składa się na kapitał w budowaniu autentyczności i niepowtarzalności swojej marki?

Ważnymi elementami spotkań są:

• Rozmowy o czynnikach sukcesu – dzielenie się osobistymi historiami;

• Rozmowa z mentorami biznesu, którzy przekazują swoją perspektywę jak świadomie zmieniają swoje życie na lepsze i pełniejsze;

• Nawiązanie bliskich i serdecznych relacji - integracja środowiska właścicielek firm;

• Budowanie społeczności kobiet , która ma zapewnić poczucie prawdziwego wsparcia.

Warsztat „Czy miłość klienta można kupić?” poprowadzi Ewa Czertak, trener biznesu i mentor, ekspert Personal Branding, prezes Akademii Marki z Klasą.

Do dyskusji zaproszono gościa specjalnego Jadwigę Kutę.    

Nasze spotkanie uświetni mini recital w wykonaniu Ewy Urygi oraz Oliwii Kędziory.

Organizatorzy spotkania:

Santander Bank Polska druga, pod względem wielkości aktywów grupa finansowa w Polsce, oferująca rozwiązania finansowe dla osób indywidualnych, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz polskich i międzynarodowych korporacji. Bank wspiera klientów w codziennych sukcesach i realizacji planów, nie tylko finansowo. Wspiera działania edukacyjne dla studentów polskich uczelni, w tym, organizuje wiele programów stypendialnych, a także jest partnerem organizacji promujących młode liderki biznesu, wkraczające dopiero na rynek pracy. 

Akademia Marki z Klasą - firma konsultingowo - marketingowo - PR-owa dla przedsiębiorców zajmująca się budowaniem silnej marki osobistej, marketingiem osobistym, PR-em, tworzeniem historii marki i biznesowym storytellingiem. Koncept powstał w 2012 i uczestniczy w zmianie lub rebrandingu ponad 240 marek, właścicielek firm z całej Polski. Akademia współorganizowała kilkadziesiąt spotkań biznesowych i ogólnopolskich konferencji dla kobiet biznesu, których celem jest budowanie świadomości marki osobistej.

Fundacja Santander Bank Polska – stwarza możliwości dla ludzi ambitnych i odpowiedzialnych. Tworzy projekty, dzięki którym młodzi ludzie odkrywają bogactwo polskiego dziedzictwa narodowego i odnajdują w nim punkty odniesienia do własnych decyzji i refleksji. Główne cele Fundacji to promowanie kreatywności i przedsiębiorczości,  a także wspieranie niestandardowych działań.

 

Wasze komentarze

piątek, 13.12.2019 14:00
2
środa, 11.12.2019 12:49
środa, 11.12.2019 11:32
środa, 20.11.2019 10:30
wtorek, 12.11.2019 12:30
piątek, 1.11.2019 13:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki