Sports Bar i Beach Bar zapraszają na kluczowe mecze EURO 2024

wtorek, 9.7.2024 12:57 269 0

9 lipca o godz. 21 pierwszy półfinał piłkarskich mistrzostw Europy pomiędzy Hiszpanią i Francją. Z kolei jutro o tej samej porze zagrają Anglia i Holandia. Finał w niedzielę (godz. 21). Wszystkie te mecze będzie można obejrzeć w Strefie Kibica Sports Baru - Browaru Stu Mostów zlokalizowanym na Tarczyński Arenie, a także w Beach Barze Port Węglowy, w sercu miasta.

Na terenie esplanady Tarczyński Areny, przy lokalu, stoi telebim o powierzchni 15 mkw. Jest wygrodzona powierzchnia dla widowni i zapewnione atrakcje dodatkowe.

Dziś, jutro, a także w niedzielę Strefa Kibica Sports Baru będzie nie tylko miejscem do wspólnego kibicowania i oglądania transmisji na żywo, ale również przestrzenią do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. W programie są atrakcje dodatkowe, takie jak przekąski krajów rozgrywających spotkania, urządzenia sprawnościowe - boisko, bramka celnościowa, piłkarzyki i konkursy z nagrodami, a także wiele innych niespodzianek.

Wstęp do stadionowej strefy jest bezpłatny. Najłatwiej dotrzeć do niej od ul. Królewieckiej, przez bramofurty na esplanadzie, mijając Fan Shop Śląska. Od ul. Lotniczej należy poruszać się po esplanadzie wzdłuż terenów zielonych (od strony rzeki Ślęzy), mijając po drodze wejścia na sektor C.
Szczegóły funkcjonowania na www.muzeumslaskwroclaw.pl.

Jeśli ktoś jest zakochany w centrum miasta i tu woli spędzać czas, proponujemy udać się do Beach Baru Port Węglowy (ul. na Grobli 4). Tu również od początku turnieju działa strefa kibica - ze specjalną ofertą przy barze. Mecze są wyświetlane na ekranie led 5x3, jest też możliwość rezerwacji miejsc.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)