komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 3 czerwca 2020

Leszka, Tamary


Śmiertelny wypadek na al. Sobieskiego we Wrocławiu. Nie żyje 35-letni mężczyzna

czwartek, 26.3.2020 14:36 , komentarze: 0 , odsłony: 1895
kategorie artykułu:

W godzinach wczesnoporannych doszło we Wrocławiu do tragicznego wypadku. 35-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu, gdy jego osobowy Peugeot uderzył w przydrożną latarnię. Policjanci ustalili, że wstępną przyczyną tego tragicznego zdarzenia mogła być nadmierna prędkość.

Dziś kilka minut przed godziną 6:00 rano doszło we Wrocławiu do wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, kierujący osobowym Peugeotem najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w przydrożną latarnię. Warunki pogodowe są we Wrocławiu od rana bardzo dobre, świeci słońce, jest doskonała widoczność. Niestety właśnie takie dobre warunki mogą zachęcać niektórych do brawurowej jazdy. Funkcjonariusze ustalili, że wstępną przyczyną wypadku mogła być nadmierna prędkość. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Samochód, którym poruszał się 35-latek, został doszczętnie zniszczony.

Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu tego tragicznego wypadku, wyjaśniając jego przebieg. Mężczyzna podróżował sam, nie wiózł pasażerów.

Policjanci przypominają, że ograniczenia prędkości nie są ustawiane bez powodu. Stosowanie się do obowiązujących przepisów po prostu ratuje życie.

/KMP Wrocław 

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele