komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 21 września 2019

Jonasza, Mateusza

Sky Tower: Muzyczne show w wykonaniu duetu Mavi&Aretha

wtorek, 20.8.2019 18:30 , komentarze: 0 , odsłony: 426
kategorie artykułu:

Sierpień w Sky Tower mija pod znakiem wyjątkowych wydarzeń muzycznych organizowanych w ramach Festiwalu Brzmień Niebanalnych. Na początku miesiąca odbył się tu jazzowy koncert zespołu Guitar Sax Duo, a już niebawem miejsce będzie miało kolejne muzyczne show. 29 sierpnia fuzję mocnego brzmienia saksofonu i subtelnego dźwięku skrzypiec elektrycznych zaprezentują Mavi&Aretha. 

Mavi&Aretha to kobiecy duet, w którego skład wchodzą: skrzypaczka - Magdalena Środula oraz saksofonistka - Areta Chmiel. Obie artystki są absolwentkami akademii muzycznych oraz członkiniami girlsbandu Ladies of Power, który tworzą razem z DJ-ką - Izabelą Grygo i wokalistką - Asteyą Dec. Magdalena Środula związana jest głównie z muzyką rozrywkową, współpracowała m.in. z Anną Wyszkoni oraz Sylwią Grzeszczak. Towarzyszyła również Rodowi Stweartowi podczas jego występu w Polsce. Areta Chmiel to laureatka formatów muzycznych Must Be The Music, Mam Talent i X-Factor. Saksofonistka pracowała z producentem Gromee i grupą Ich Troje oraz wystąpiła jako support koncertu Mariah Carey w Krakowie. 

- Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny w naszym obiekcie będziemy gościć utalentowanych muzyków. To druga okazja w sierpniu do wzięcia udziału w muzycznej uczcie, którą tym razem zaserwują członkinie duetu Mavi&Aretha. Będzie to doskonała okazja do wysłuchania instrumentalnych aranżacji popularnych utworów oraz do zapoznania się z twórczością zaproszonych artystek. Wierzę, że i tym razem spędzą Państwo w Sky Tower wspaniały czas - mówi Magdalena Wiewiór, Marketing Manager Sky Tower.

W przyszły czwartek w Sky Tower uczestnicy koncertu będą świadkami unikatowego i jedynego w swoim rodzaju muzycznego show. Mavi i Aretha przeprowadzą słuchaczy przez wiele gatunków, od popu, rocka i jazzu, aż po muzykę klubową. W niesztampowych, instrumentalnych aranżacjach usłyszymy m.in. "If I Ain't got you" Alicii Keys, "Sweet child O' mine" Guns N' Roses czy „Fiji” Taco Hemingwaya.

Wydarzenie odbędzie się 29 sierpnia o godz. 18:00 na parterze Sky Tower, nieopodal sklepu Piotr i Paweł. Udział jest bezpłatny. 

 

Wasze komentarze

czwartek, 19.9.2019 08:00
czwartek, 19.9.2019 06:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki