komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 10 grudnia 2018

Julii, Danieli

Schaeffler otwiera Centrum Biznesu i Usług IT we Wrocławiu

wtorek, 9.10.2018 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 334
kategorie artykułu:

Globalny dostawca części dla branży automotive i przemysłu – firma Schaeffler - rozszerza swoją aktywność na polskim rynku i otwiera we Wrocławiu   Centrum Biznesu i Usług IT dla Europy Docelowo ma w nim pracować nawet 800 osób. 

Grupa Schaeffler jest światowym dostawcą motoryzacyjnym i przemysłowym. Zatrudnia aż 92 tys. pracowników, a w 2017 roku osiągnęła przychody w wysokości 14 miliardów euro.   

We wrocławskim  centrum, pod jednym dachem zostaną zlokalizowane centra usług Grupy Schaeffler w obszarach finansów, zarządzania zasobami ludzkimi, zakupów, logistyki i IT. Koncern planuje w kolejnych pięciu latach stworzyć w mieście  nawet 800 nowych miejsc pracy. 

- Wrocław oferuje firmie Schaeffler znakomite warunki. Można tu znaleźć wysoko zmotywowanych i wykwalifikowanych pracowników władających rożnymi językami oraz dobrą infrastrukturę. W naszym Centrum Biznesu i Usług IT chcemy udoskonalać nasze usługi wewnętrzne dla koncernu i w ten sposób zwiększyć konkurencyjność firmy – mówi Dietmar Heinrich, dyrektor finansowy Schaeffler AG. 


- Cieszymy się, że kolejny globalny gracz docenił potencjał miasta oraz jego mieszkańców i to właśnie u nas będzie rozwijał nowoczesne centrum biznesowe. Ulokowanie w naszym mieście Centrum Biznesu i Usług IT to bardzo dobra informacja, która potwierdza, że branża IT w naszym mieście wciąż się rozwija –  podkreśla prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz

W nowym Centrum firma Schaeffler zatrudni przede wszystkim pracowników z wykształceniem ekonomicznym w obszarach finansów, logistyki, zakupów i personalnym oraz ekspertów w dziedzinie IT i cyfryzacji. 

- Potrzebujemy utalentowanych pracowników, którzy pomogą nam sukcesywnie zwiększać nasze zdolności operacyjne i osiągnąć jeszcze wyższą jakość świadczonych usług. W zamian oferujemy najnowocześniejsze miejsca pracy, atrakcyjne wynagrodzenie i liczne możliwości rozwoju w globalnym koncernie – mówi Anna Berczyńska, dyrektor nowego oddziału Schaeffler we Wrocławiu. 

 

Wasze komentarze


sobota, 8.12.2018 08:47
piątek, 7.12.2018 16:08
piątek, 7.12.2018 09:00
czwartek, 6.12.2018 13:00
Sklep AZE
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Teagle
Kserokopiarki
biura do wynaj?cia
monitoring GPS
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
New-House
Wypo?yczalnia osuszaczy
cz??ci Samsung