Rusza Klub Młodego Miłośnika Komunikacji Miejskiej. MPK rozpoczyna nabór

środa, 2.6.2021 14:40 167 0

Masz poniżej 18 lat i interesujesz się komunikacją miejską? Zgłoś się do MPK Wrocław! Przewoźnik szuka do swojego klubu młodych miłośników transportu publicznego. Wręczy im specjalne legitymacje i będzie wysyłał mailowo informacje o nowościach w spółce.

Uruchomienie Klubu Młodego Miłośnika Komunikacji Miejskiej jest prezentem MPK Wrocław dla dzieci i młodzieży. 

– Chcemy zachęcać wrocławian do korzystania z komunikacji miejskiej od ich najmłodszych lat ­– mówi prezes MPK Wrocław Krzysztof Balawejder. – Chcemy tym samym powiedzieć dzieciom i młodzieży, że ich pasja związana z transportem publicznym jest świetna! Na razie zachęcamy do dołączenia do Klubu, ale za kilka lat kto wie? Może zobaczymy się za pulpitem tramwaju lub kierownicą autobusu?

Członkowie Klubu będą mieli możliwość uczestnictwa w różnych wydarzeniach organizowanych przez MPK.

Jak narodził się pomysł na założenie Klubu?

– Zgłosiło się do mnie dwóch młodych fanów komunikacji miejskiej – mówi motornicza Anna Koszuta.   – Robili zdjęcia tramwajom, autobusom i mieli potrzebę udziału w życiu MPK. Zapewne jest więcej takich zapaleńców. Możemy ułatwić im realizację pasji.

Dwaj pierwsi młodzi zapaleńcy stali się ambasadorami Klubu Młodego Miłośnika Komunikacji Miejskiej. Ten wkrótce otrzyma także swoje imię. Jakie? Przewoźnik zaznacza, że jest to niespodzianka.

 

Jak można dołączyć do Klubu?

Przede wszystkim trzeba napisać maila na adres: promocja@mpk.wroc.pl i zgłosić chęć dołączenia. Można to zrobić indywidualnie, a w tytule maila należy wpisać KLUB MŁODEGO MIŁOŚNIKA KOMUNIKACJI MIESKIEJ. Po akceptacji ze strony MPK, która może potrwać nawet tydzień, członek Klubu zostanie zaproszony do siedziby spółki po odebranie imiennej legitymacji. Spółka będzie mu także wysyłać informacje na podanego wcześniej maila.

Regulamin członkostwa w Klubie Młodego Miłośnika Komunikacji Miejskiej pojawi się na stronie www przewoźnika.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)