komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 23 lutego 2019

Romany, Damiana

Rewolucja w odżywianiu. Catering dietetyczny w Twoim mieście

wtorek, 19.6.2018 00:00 , odsłony: 342
kategorie artykułu:

Zacznij nowe, zdrowe życie!
Catering Dietetyczny to codzienne zestawy zdrowych i pysznych posiłków dostarczane prosto pod drzwi Twojego domu lub pracy. A wartościowe, pyszne jedzenie to pierwszy krok do tego, żeby wspaniale wyglądać i tak się czuć.
Jak działa Ready for Diet Catering Dietetyczny?

Krok 1. Wybierz dietę

Oferujemy 6 różnych planów żywieniowych. Bez względu na to, jakie są Twoje preferencje czy ograniczenia żywieniowe u nas znajdziesz idealną dla siebie dietę. Wszystkie jadłospisy stworzone są przez dietetyka w taki sposób, by dostarczać potrzebnych składników odżywczych w idealnych proporcjach. Wszystkie są idealne do tego, by dzięki nim zacząć nowe, zdrowe, pełne energii życie.

Krok 2. Wskaż czas i miejsce dostawy

Wszystkie posiłki dostarczymy Ci pod same drzwi– do Twojego domu czy pracy. Zrobimy to o takiej porze, by pomogły Ci przejść przez dzień w świetnej formie i z mnóstwem energii. Bez stresu, planowania czy gotowania. 

Krok 3. Smakuj każdy kęs

Otwórz torbę i włóż jedzenie do lodówki. Rób to, co lubisz robić najbardziej. Jedz, kiedy Ci wygodnie, delektując się każdym kęsem. 

Krok 4. Podziwiaj efekty

Już po kilku tygodniach poczujesz i zauważysz korzyści, jakie przynosi Twój nowy, zdrowy tryb życia. Zobaczysz zdrowsze, lżejsze, piękniejsze i pewniejsze siebie nowe ja.

 

Kim jesteśmy?

Grupą doświadczonych i zakochanych w swojej pracy zapaleńców zdrowego odżywiania, która wierzy, że dobre, prawdziwe jedzenie może zmieniać życie. 

Dlaczego warto nam zaufać?

  •     Nasze posiłki są naprawdę zdrowe, bo przygotowujemy je z lokalnych produktów, w które zaopatrujemy się w zaufanym gospodarstwie.
  •     Możesz jeść to, co naprawdę dobre dla Ciebie. Masz do wyboru aż 6 różnych diet. Możesz też skonsultować się z naszym dietetykiem, by pomógł Ci wybrać optymalny plan żywieniowy.
  •     Smak jest dla nas równie ważny, jak walory zdrowotne potraw. Dlatego wszystko, co z fantazją i znawstwem przygotowują nasze Panie Kucharki – Nauczycielki w szkole gastronomicznej – jest nie tylko zdrowe, ale też naprawdę wyśmienite.

 

Co oferujemy?

  •     1,3 lub 5 pysznych i zdrowych posiłków dziennie
  •     6 planów żywieniowych do wyboru
  •     Konsultacje z dietetykiem

 

Jednodniowy zestaw testowy zamówisz za 35 zł

Wejdź na www.readyfordiet.pl i zacznij nowe zdrowe, życie. 

Zadzwoń 570 503 404

 

 

poniedziałek, 18.2.2019 09:33
czwartek, 14.2.2019 09:09
2
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele