komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 19 listopada 2018

Seweryny, Maksyma

Repertuar Kina Nowe Horyzonty od 16.11 do 22.11.2018

czwartek, 15.11.2018 11:45 , komentarze: 0 , odsłony: 2767
kategorie artykułu:

Repertuar Kina Nowe Horyzonty

od 16.11.2018 do 22.11.2018

 

POKAZ PRZEDPREMIEROWY:

SOFIA – PROD. MAROKO:

NIEDZIELA – 18.00...

 

PREMIERY:

DLACZEGO JESTEŚMY KREATYWNI? – PROD. NIEMCY:

PIĄTEK – 18.00...

NIEDZIELA – 18.30...

 

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA: ZBRODNIE GRINDELWALDA 2D NAPISY – PROD. USA, WIELKA BRYTANIA:

PIĄTEK – 13.30, 16.15, 19.00...

SOBOTA – 9.45, 12.30, 15.15, 18.30...

NIEDZIELA – 10.30, 13.15, 15.45, 19.15...

PONIEDZIAŁEK – 13.00, 15.45, 18.30...

WTOREK – 11.30, 14.15, 17.00, 20.45...

ŚRODA – 12.30, 15.15, 18.00...

CZWARTEK – 10.30, 13.15, 16.00, 20.30...

 

GENTLEMAN Z REWOLWEREM – PROD. USA:

PIĄTEK – 13.30, 15.30, 19.30, 21.30...

SOBOTA – 13.15, 15.15, 19.15, 21.15...

NIEDZIELA – 10.00, 15.45, 20.00...

PONIEDZIAŁEK – 13.00, 15.00, 19.30, 21.30...

WTOREK – 13.30, 15.30, 19.30, 21.30...

ŚRODA – 12.30, 14.30, 17.30, 21.15...

CZWARTEK – 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.15...

 

TOUCH ME NOT – PROD. RUMUNIA, NIEMCY, CZECHY, BUŁGARIA, FRANCJA:

PIĄTEK – 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00...

SOBOTA – 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00...

NIEDZIELA – 12.30, 15.00, 17.30, 20.00...

PONIEDZIAŁEK – 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00...

WTOREK – 13.00, 15.30, 18.00, 20.30...

ŚRODA – 13.00, 15.30, 18.00, 20.30...

CZWARTEK – 15.30, 18.00, 20.30...

 

UTØYA, 22 LIPCA – PROD. NORWEGIA:

PIĄTEK – 17.30...

SOBOTA – 17.15...

NIEDZIELA – 20.30...

PONIEDZIAŁEK – 20.00...

WTOREK – 17.30...

ŚRODA – 22.15...

CZWARTEK – 17.15...

 

WDOWY – PROD. USA, WIELKA BRYTANIA:

PIĄTEK – 18.30, 21.15...

SOBOTA – 19.00, 21.45...

NIEDZIELA – 17.30, 20.15...

PONIEDZIAŁEK – 18.30, 21.15...

WTOREK – 18.30, 21.15...

ŚRODA – 18.30, 21.15...

CZWARTEK – 19.15, 22.00...

 

POZOSTAŁE TYTUŁY:

7 UCZUĆ – PROD. POLSKA; FILM Z ANGIELSKIMI NAPISAMI / WITH ENGLISH SUBTITLES:

PIĄTEK – 13.15, 20.00...

SOBOTA – 22.00...

NIEDZIELA – 12.15...

PONIEDZIAŁEK – 17.00, 22.00...

WTOREK – 13.15, 16.45...

ŚRODA – 13.15...

 

BERGMAN – ROK Z ŻYCIA – PROD. SZWECJA, NORWEGIA:

NIEDZIELA – 16.00...

 

BOHEMIAN RHAPSODY – PROD. WIELKA BRYTANIA, USA:

PIĄTEK – 11.15, 15.15, 18.00, 20.45...

SOBOTA – 13.00, 15.45, 18.30, 21.15...

NIEDZIELA – 12.30, 15.15, 18.00, 20.45...

PONIEDZIAŁEK – 12.30, 15.15, 18.00, 20.45...

WTOREK – 12.30, 15.15, 18.00...

ŚRODA – 15.00, 21.30...

CZWARTEK – 12.30, 15.15, 18.00, 20.45...

 

CHEF FLYNN – NAJMŁODSZY KUCHARZ ŚWIATA – PROD. USA:

PIĄTEK – 13.45, 18.00...

SOBOTA – 13.45, 18.00...

NIEDZIELA – 12.00, 18.00...

PONIEDZIAŁEK – 13.45, 18.00...

WTOREK – 13.45, 18.00...

ŚRODA – 13.45, 18.00...

CZWARTEK – 13.45, 18.00...

 

CLIMAX – PROD. FRANCJA:

PIĄTEK – 14.45, 21.30...

SOBOTA – 12.15, 16.30, 21.30...

NIEDZIELA – 13.30...

PONIEDZIAŁEK – 14.30, 21.00...

WTOREK – 16.30...

ŚRODA – 21.45...

CZWARTEK – 14.30, 21.45...

 

DONBASS – PROD. NIEMCY, UKRAINA, FRANCJA, HOLANDIA, RUMUNIA:

SOBOTA – 13.45...

 

DZIADEK DO ORZECHÓW I CZTERY KRÓLESTWA DUBBING – PROD. USA:

PIĄTEK – 11.30, 15.45...

SOBOTA – 11.30, 15.45...

NIEDZIELA – 13.45...

PONIEDZIAŁEK – 10.00, 15.45...

WTOREK – 11.30, 15.45...

ŚRODA – 11.30, 15.45...

CZWARTEK – 11.30, 15.45...

 

JESZCZE DZIEŃ ŻYCIA NAPISY – PROD. POLSKA, HISZPANIA, NIEMCY, BELGIA, WĘGRY:

PIĄTEK – 16.00...

SOBOTA – 16.30...

NIEDZIELA – 14.00...

PONIEDZIAŁEK – 16.15...

 

KLER – PROD. POLSKA; FILM Z ANGIELSKIMI NAPISAMI / WITH ENGLISH SUBTITLES:

PIĄTEK – 15.45...

SOBOTA – 11.00, 16.15...

NIEDZIELA – 14.45...

PONIEDZIAŁEK – 13.00, 15.45...

WTOREK – 15.45...

ŚRODA – 15.45...

CZWARTEK – 13.00...

 

PLANETA SINGLI 2 – PROD. POLSKA:

PIĄTEK – 13.30, 16.00, 19.00, 21.45...

SOBOTA – 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30...

NIEDZIELA – 10.15, 12.45, 18.15, 20.45...

PONIEDZIAŁEK – 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00...

WTOREK – 14.00, 20.00...

ŚRODA – 13.30, 16.00, 18.30, 21.00...

CZWARTEK – 14.00, 16.30, 21.15...

 

SUSPIRIA – PROD. WŁOCHY, USA:

PIĄTEK – 21.45...

SOBOTA – 20.00...

NIEDZIELA – 15.15...

PONIEDZIAŁEK – 21.15...

WTOREK – 21.00...

ŚRODA – 20.45...

CZWARTEK – 21.45...

 

WINNI – PROD. DANIA:

PIĄTEK – 14.00, 20.00, 22.00...

SOBOTA – 12.30, 14.30, 20.00, 21.15...

NIEDZIELA – 12.00, 16.00, 20.00...

PONIEDZIAŁEK – 14.15, 18.15, 20.15, 22.15...

WTOREK – 14.45, 19.15, 21.15...

ŚRODA – 13.15, 15.15, 19.15...

CZWARTEK – 13.15, 15.15, 19.15...

 

ZIMNA WOJNA – PROD. FRANCJA, POLSKA, WIELKA BRYTANIA; FILM Z ANGIELSKIMI NAPISAMI / WITH ENGLISH SUBTITLES:

PIĄTEK – 12.45, 17.00, 22.30...

SOBOTA – 11.15, 14.30...

NIEDZIELA – 11.30...

PONIEDZIAŁEK – 12.30, 16.45...

WTOREK – 14.30...

ŚRODA – 16.45...

CZWARTEK – 12.30, 16.45...

 

TYDZIEŃ FILMU NIEMIECKIEGO 2018:

MILCZĄCA REWOLUCJA – PROD. NIEMCY; FILM W JĘZYKU NIEMIECKIM, Z POJEDYNCZMI DIALOGAMI W JĘZYKU ROSYJSKIM; NAPISY POLSKIE:

PIĄTEK – 19.00...

 

3 DNI W QUIBERON – PROD. NIEMCY; FILM W JĘZYKU NIEMIECKIM, Z POJEDYNCZYMI DIALOGAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM I FRANCUSKIM; NAPISY POLSKIE:

SOBOTA – 19.00...

 

ZAGUBIONA – PROD. NIEMCY; PO SEANSIE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE Z REŻYSEREM – FELIXEM HASSENFRATZEM; FILM W JĘZYKU NIEMIECKIM Z POLSKIMI NAPISAMI:

NIEDZIELA – 19.00...

 

STYX – PROD. NIEMCY, AUSTRIA; FILM W JĘZYKU NIEMIECKIM Z POJEDYNCZYMI DIALOGAMI W JĘZYKU ANGIELSKIM; NAPISY POLSKIE:

PONIEDZIAŁEK – 19.00...

 

CASTING – PROD. NIEMCY; FILM W JĘZYKU NIEMIECKIM Z POLSKIMI NAPISAMI:

WTOREK – 19.00...

 

WALC W ALEJKACH – PROD. NIEMCY; FILM W JĘZYKU NIEMIECKIM Z POLSKIMI NAPISAMI:

ŚRODA – 19.00...

 

DALEKO. HISTORIA DROGI DOOKOŁA ŚWIATA – PROD. NIEMCY; FILM W JĘZYKU NIEMIECKIM Z POLSKIMI NAPISAMI:

CZWARTEK – 19.00...

 

WYDARZENIE SPECJALNE:

JOGA W KINIE NOWE HORYZONTY – DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY ZOSTANIE PRZEKAZANY NA RZECZ IZABELI KOWALSKIEJ – PODOPIECZNEJ DOLNOŚLĄSKIEJ FUNDACJI ROZWOJU OCHRONY ZDROWIA; MATY DO ĆWICZENIA WE WŁASNYM ZAKRESIE; II PIETRO KINA – SALA 9:

SOBOTA – 8.15...

 

JAZZ MORNING KIDS! PORANKI FILMOWE Z MUZYKĄ NA ŻYWO:

ZWIERZĘTA ŚWIATA – W PROGRAMIE: CZIPU-CZAPU – CO TAK KŁUJE I TUPIE?, BOLEK I LOLEK – ŻYRAFA, HEJ JELONKU!, PRZYGODY MYSZKI – AWANTURA Z KRETEM, TYGRYSEK, REKSIO PRZEWODNIK; NA ŻYWO ZAGRAJĄ ARTYŚCI 15. JAZZTOPAD FESTIVAL; WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI POPROWADZI AGATA HRYNIOWSKA:

SOBOTA – 10.00...

 

WYSTAWA NA EKRANIE 2018/2019:

DEGAS. UMIŁOWANIE PERFEKCJI – WYSTAWA MULTIMEDIALNA Z FITZWILLIAM MUSEUM W CAMBRIDGE; CZAS TRWANIA: OK. 90 MINUT:

SOBOTA – 18.00...

 

KINO DZIECI I VOX PREZENTUJĄ:

KACPER I EMMA – NAJLEPSI PRZYJACIELE – PROD. NORWEGIA 2013; KATEGORIA WIEKOWA: 5+:

NIEDZIELA – 10.00...

 

POKAZ SPECJALNY:

CHEF FLYNN – NAJMŁODSZY KUCHARZ ŚWIATA – PROD. USA; PO SEANSIE ODBĘDĄ SIĘ WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI, KTÓRE POPROWADZI JULKA CYMBALUK – II POLSKI MASTER CHEF JUNIOR:

NIEDZIELA – 12.00...

 

ADAPTER. KINO BEZ BARIER:

KAMERDYNER – PROD. POLSKA; FILM Z AUDIODESKRYPCJĄ ORAZ Z NAPISAMI DLA NIESŁYSZĄCYCH:

NIEDZIELA – 16.00...

 

BERGMAN100:

BERGMAN – ROK Z ŻYCIA – PROD. SZWECJA, NORWEGIA:

NIEDZIELA – 16.00...

 

SIÓDMA PIECZĘĆ – PROD. SZWECJA 1957:

ŚRODA – 20.00...

 

AKADEMIA KINA ŚWIATOWEGO:

OŻYWIONE RYSUNKI – WCZESNE KINO ANIMOWANE – WYKŁAD: PROF. PAWEŁ SITKIEWICZ; PROJEKCJA ZESTAWU WCZESNYCH FILMÓW ANIMOWANYCH:

WTOREK – 17.00...

 

AKADEMIA POLSKIEGO FILMU:

KINO GATUNKÓW – WYKŁAD: PROF. PAWEŁ SITKIEWICZ; PROJEKCJA FILMÓW: CZY LUCYNA TO DZIEWCZYNA? ORAZ TRĘDOWATA:

ŚRODA – 17.00...

 

NATIONAL THEATRE LIVE IN HD 2018/2019:

SZALEŃSTWO KRÓLA JERZEGO – ALAN BENNET; TRANSMISJA NA ŻYWO PRZEDSTAWIENIA Z NOTTINGHAM PLAYHOUSE W LONDYNIE; CZAS TRWANIA: 210 MINUT:

WTOREK – 20.00...

 

NOWE HORYZONTY DLA SENIORA:

RAMEN. SMAK WSPOMNIEŃ – PROD. SINGAPUR, JAPONIA, FRANCJA:

ŚRODA – 14.00...

 

WÓZKOWNIA:

PLANETA SINGLI 2 – PROD. POLSKA:

CZWARTEK – 11.00...

 

POLISH CINEMA FOR BEGINNERS:

KRÓTKI FILM O MIŁOŚCI – PROD. POLSKA 1988; GOŚCIEM POKAZU BĘDZIE KS. PROF. MAREK LIS, FILMOZNAWCA; FILM Z ANGIELSKIMI NAPISAMI / WITH ENGLISH SUBTITLES:

CZWARTEK – 19.00...

 

WYDARZENIE SPECJALNE:

RUNCAMINO – PROD. POLSKA; PO SEANSIE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE Z BOHATEREM FILMU – ROBERTEM CELIŃSKIM:

CZWARTEK – 19.00...

 

CHASING THE BREATH – PROD. POLSKA; PO SEANSIE ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE Z BOHATEREM FILMU - ROBERTEM CELIŃSKIM:

CZWARTEK – 20.15...

 

Wasze komentarze


czwartek, 15.11.2018 12:29
czwartek, 15.11.2018 11:32
czwartek, 15.11.2018 10:07
Teagle
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Sklep AZE
części Samsung
Kserokopiarki
biura do wynajęcia
monitoring GPS
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
New-House
Wypożyczalnia osuszaczy