komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 27 lutego 2020

Gabriela, Anastazji

Randkowanie online - czy warto? Postaw na Lovescout24

środa, 12.2.2020 11:49 , odsłony: 114
kategorie artykułu:

Jakiś czas temu randkowanie w internecie nie było tak modne i popularne jak jest dzisiaj. Dla większości osób była to desperacka próba znalezienia miłości. Traktowano osoby, które prowadziły taki tryb życia w sposób gorszy i przypinano im łatkę. Dzisiaj jest to zupełnie normalne i bardzo popularne. W każdym wieku można znaleźć miłość, a internet tylko i wyłącznie to ułatwia. Pytając się dzisiaj osób, które są w związkach na to gdzie się poznały, bardzo często usłyszymy, że był to internet. Jakie są więc zalety i wady randkowania online?

Zalety randkowania na portalach internetowych

Każdy ma takie same zasady - bardzo często jeśli idziemy do klubu lub poznajemy kogoś przy barze nie wiemy czy są to osoby wolne czy zajęte. Może zdarzyć się tak, że poświęcisz cały swój wolny wieczór, a mimo to osoba z którą spędziłeś sporo czasu będzie w związku. Istnieje pewien portal Lovescout24 Erfahrungen, w którym nie musisz tracić czasu, i wiesz kto szuka miłości, a kto już ją znalazł.

Bardzo duży wybór - uwielbiamy chodzić do sklepu czy na zakupy, zwłaszcza jeśli chodzi o kobiety. Randkowanie online daje nam niesamowitą ilość osób do której nie jest możliwe dotarcie w inny sposób. Kiedy jesteś introwertykiem lub po prostu nie masz dużo znajomych, może się to okazać strzałem w dziesiątkę. Bardzo dużo portali randkowych posiada teraz system dopasowywania osób podobnych, dzięki temu trafisz do osób, które mają takie same zainteresowania jak Ty.

Nieśmiałość w internecie nie istnieje - mając problem w rozmowach lub jesteś nieśmiały to portale randkowe są idealnym miejscem, aby tę nieśmiałość przełamać. Początkowe komunikowanie się pozwala na rozwinięcie relacji i lepsze poznanie się zanim dwie osoby postanowią pójść na realną randkę. W ten sposób przełamiesz swój strach i będziesz mógł nawiązać do jakiejś rozmowy z czatu podczas realnego spotkania.

Zniesienie ról - aktualnie bardzo dużo osób myśli, że mężczyzna to ta osoba, która powinna adorować kobietę i pierwszy podchodzić do niej. Podczas gdy portale randkowe dają możliwość odwrócenia tego myślenia i to kobiety mają szanse na wykonane pierwszego kroku.

Każde działanie ma swoje wady i zalety, ale to od naszego charakteru i stylu życia zależy jaki sposób wybierzemy na poznanie swojej miłości. Bardzo ważne jest otworzenie się na nowe przygody i nie zamykanie się w swojej strefie komfortu, ponieważ nowe działania pozwolą nam poznać wartościową osobę, która może się okazać miłością na nasze całe życie. Dzisiaj to już nie jest wstyd, poznać swoją drugą połówkę w sieci. Portale randkowe w znaczy sposób to ułatwiają. Jeśli jesteś facetem i szukasz kobiety, która spełni Twoje oczekiwania możesz wejść na portal Lovescout24 Erfahrungen, ponieważ odpowiednie sortowanie i dobór partnerek sprawi, że zawsze znajdziesz kogoś wartościowego do rozmowy, a wiadomo jest to początek do nowej dłuższej znajomości.

Wady randkowania online

Mało szczegółów - anonimowość jest dzisiaj dostępna na każdym kroku. Uniemożliwia ona ludziom uzyskanie szczegółów o kimś bez spotkania lub rozmowy. Na portalu randkowych zazwyczaj umieszczamy dane, którymi chcemy się dzielić, a jest to stosunkowo za mało, ponieważ wiele osób twierdzi, że nie możliwe jest sprawdzenie czy dwie osoby mogą do siebie pasować jedynie przez opis na portalu.  Bardzo często mijamy się też z prawdą. Skupiamy się na szczegółach, które nie są dla drugiej połówki tak ważne. Może okazać się, że waszym wspólnym zainteresowaniem jest sport, ale mogą to być dwa odmienne sporty z różnych biegunów.

Szeroki wybór nie taki dobry - mając tyle osób do wyboru to na pewno ogromna zaleta randkowania online. Jednak zbyt duży wybór może doprowadzić do sposobu myślenia, który będzie się opierał na obawie przed podjęciem złej decyzji. Koniec końców wydaje nam się że nie możemy nikogo znaleźć odpowiedniego dla siebie. Może to być bardzo szkodliwe dla naszej samooceny czy psychiki. W drugą stronę jeśli mielibyśmy minimalną możliwość podjęcia decyzji cieszylibyśmy się z dokonanego wyboru.

Randkowanie Online - podsumowanie

Szukając swojej miłości nie musimy się opierać tylko na życiu realnym. Portal randkowy Lovescout24 Erfahrungen posiada bardzo dobry system dopasowania osób, który pozwoli Tobie w łatwy sposób znaleźć partnera lub partnerkę do rozmowy na całe życie. Randki internetowe są dzisiaj bardzo łatwo dostępne i nie jest wstyd z nich korzystać, musimy pamiętać, aby być w swoim opisie szczerym i nie udawać nikogo kim nie jesteśmy.

 
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki