komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 19 listopada 2018

Seweryny, Maksyma

Prowadził samochód, jedząc ciasta z marihuaną

piątek, 17.8.2018 15:34 , komentarze: 2 , odsłony: 2172
kategorie artykułu:

Policjanci z Wrocławia podczas nocnego patrolu, zauważyli jadące ulicą auto, którego pasażerka wychyla się znacznie przez otwarte okno i krzyczy coś do przechodniów. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli i wtedy okazało się, że znajdujące się wewnątrz osoby, przewożą czeskie ciastka z marihuaną. Ponieważ posiadanie tego typu substancji jest w Polsce zabronione prawem, funkcjonariusze zatrzymali osoby do wyjaśnienia. Kierowcę dodatkowo poddano badaniu na zawartość substancji odurzających w organizmie. O dalszym losie podejrzanych zadecyduje teraz sąd. Widząc to, funkcjonariusze postanowili skontrolować kierowcę i pasażerów.

Okazało się, że łącznie w pojeździe przebywa 5 osób. W trakcie rozmowy z pasażerami policjanci zauważyli otwarte opakowanie z ciastkami. Nie były to jednak zwykłe ciastka, ponieważ w swoim składzie zawierały marihuanę. Osoby przebywające w samochodzie wspólnie potwierdziły, że zawierają substancje odurzające i pochodzą z Czech. Tłumaczyły również, że zostawił im je ktoś kogo nie znają.

Mając na uwadze to, że posiadanie tego typu substancji jest w Polsce zabronione prawem, policjanci zatrzymali osoby do wyjaśnienia. Kierowca został dodatkowo przebadany na zawartość narkotyków w organizmie.

Obecnie ustalane jest źródło pochodzenia nielegalnego towaru oraz ilości zawartych w nim narkotyków.

Policjanci przypominają, że każdy kto, wbrew przepisom ustawy, dokonuje przywozu, wywozu, przewozu, wewnątrzwspólnotowego nabycia lub wewnątrzwspólnotowej dostawy środków odurzających, substancji psychotropowych podlega grzywnie i karze pozbawienia wolności do lat 5. O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje teraz sąd.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Ciastka z cbd są legalne XD
sobota, 18.08.2018 08:27 autor:
Konopie indyjskie leczą.
sobota, 18.08.2018 17:03 autor: ksiaze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Sklep AZE
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Teagle
New-House
części Samsung
Kserokopiarki
monitoring GPS
biura do wynajęcia
Wypożyczalnia osuszaczy