komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 20 lipca 2019

Czeslawa, Hieronima

Promocje bankowe - ile można na nich zarobić i gdzie ich szukać?

wtorek, 9.7.2019 13:24 , odsłony: 175
kategorie artykułu:

Korzystanie z produktów i usług bankowych może przynosić dodatkowe korzyści. Wystarczy dobrze przeanalizować oferty poszczególnych instytucji, a można znaleźć wiele perełek, które pozwolą zarabiać na użytkowaniu konta osobistego czy karty kredytowej. Gdzie można znaleźć aktualne promocje bankowe i co warto wiedzieć na ich temat?


Produkty i usługi instytucji bankowych mogą być obarczone różnego rodzaju kosztami. Standardem są kilku-kilkunastozłotowe opłaty za prowadzenie konta osobistego, czy też prowizja w wysokości kilku procent limitu przyznanego na karcie kredytowej. Z drugiej strony, banki starają się przyciągnąć do siebie nowych klientów poprzez liczne promocje. Dzięki tym ostatnim, w zamian za skorzystanie z danej oferty, klienci mogą liczyć na „żywą gotówkę”, atrakcyjne vouchery, czy inne wymierne korzyści.

Oferty promocyjne kont osobistych

Banki najwięcej wysiłku wkładają w to, by zachęcić do skorzystania z ich najważniejszego i najbardziej rozpowszechnionego produktu: konta osobistego. Świadczy o tym fakt, że wiele z nich jest skłonnych zaoferować żywą gotówkę za założenie rachunku. Zakładając dane konto można zarobić od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych, ale trzeba pamiętać, że w większości przypadków wymagane jest przy tym spełnienie określonych kryteriów. Bank może ustalić, że wypłaci środki pod warunkiem, że klient będzie na przykład: regularnie otrzymywał na nie wynagrodzenie, czy też wykonywał w miesiącu określoną liczbę płatności kartą. Każda promocja ma indywidualnie określone warunki, tak więc przed decyzją o założeniu rachunku koniecznie trzeba je uważnie przeanalizować.

Inne promocje bankowe

Popularną grupę produktów objętych promocjami bankowymi stanowią również lokaty terminowe oraz karty kredytowe. W przypadku karty, w zamian za jej aktywne użytkowanie, często można dostać zastrzyk gotówki, albo vouchery do wydania w znanych sieciach odzieżowych, Empiku czy na Allegro. Promocje na lokaty terminowe polegają zwykle na możliwości korzystania z ponadprzeciętnie wysokiego oprocentowania – promocyjne warunki lokaty zwykle trwają określony czas i są obwarowane limitami kwotowymi.

Gdzie szukać informacji o promocjach bankowych?

By móc znajdować atrakcyjne oferty kont osobistych czy kart kredytowych nie trzeba śledzić stron internetowych wszystkich banków. W sieci można znaleźć bardzo pomocne serwisy, które przedstawiają aktualne promocje bankowe różnych instytucji. Na takich stronach można łatwo sprawdzić, ile pozwala zarobić dana propozycja, do kiedy jest dostępna, a także z jakimi wiąże się  warunkami. Co ważne, takie bazy ofert są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu użytkownikom nie umknie żadna interesująca promocja.

 
niedziela, 14.7.2019 14:34
4
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork