Poszukiwany mężczyzna skazany za sprzedaż małoletnim środków odurzających

czwartek, 14.9.2023 10:52 656 0

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław-Rakowiec poszukują Jakuba Kobylskiego, który został skazany za udzielanie małoletniemu środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwianie użycia albo nakłanianie do użycia takiego środka lub substancji w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Mężczyzna ma 31 lat i ostatnio zameldowany był przy ul. Semaforowej we Wrocławiu. 

Komisariat Policji Wrocław-Rakowiec prowadzi poszukiwania za 48-letnim mężczyzną skazanym za to, że w celu osiągnięcia korzyści majątkowej udzielał małoletniemu środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwianie użycia albo nakłanianie do użycia takiego środka lub substancji. Poszukiwany ukrywa się przed organami ścigania. Dotychczas prowadzone przez policjantów czynności nie doprowadziły do jego zatrzymania. Poniżej przedstawiamy dokładne dane Jakuba Kobylskiego oraz jego zdjęcie.

JAKUB KOBYLSKI

Ostatnie miejsce zameldowania: ul. Semaforowa 1/8, Wrocław

Wszystkie osoby, które widziały poszukiwanego lub mają informacje na temat jego miejsca przebywania proszone są o kontakt z KP Wrocław-Rakowiec tel. 47 871 43 44; 47 87 139 43 lub email: dyzurny.kp-rakowiec@wroclaw.wr.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)