Policyjny pies Nana wywęszył przedmioty pochodzące z włamania

piątek, 19.5.2023 15:15 224 0

Kolejnym sukcesem może pochwalić się mł. asp. Jarosław Cecelski, który wraz ze swoją podopieczną Naną namierzyli przedmioty pochodzące z kradzieży. W ubiegłym tygodniu, we wczesnych godzinach porannych załoga tych „super bohaterów” skierowana została w rejon Komisariatu Policji Wrocław-Leśnica, gdzie doszło do serii włamań do garaży. Na miejscu okazało się, że policyjny owczarek niemiecki podjął trop i z sukcesem doprowadził w miejsce, gdzie leżały postawione przez sprawcę skradzione przedmioty.

Nana jest policyjnym psem tropiącym rasy owczarka niemieckiego. W służbie wykonuje już swoje zadania od 5 lat. Tym razem wraz ze swoim przewodnikiem mł. asp. Jarosławem Cecielskim odnaleźli przedmioty pochodzące z włamań do garaży, do których doszło na terenie Leśnicy.  W ręce właścicieli z powrotem trafiły między innymi elektronarzędzia i inne artykuły, które padły łupem włamywaczy. Na szczęścicie tym razem tylko na chwilę.

Pamiętajmy, o tym że za każdym sukcesem stoi przewodnik czworonożnego funkcjonariusza. Ogrom włożonej przez niego pracy z psem zdecydowanie owocuje podczas działań, jednak wymaga to wielu lat regularnych ćwiczeń.

źródło: KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)