komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 13 sierpnia 2020

Diany, Hipolita

Policjanci odzyskali nielegalnie przywłaszczone BMW

środa, 12.6.2019 12:41 , komentarze: 1 , odsłony: 1587
kategorie artykułu:

Wrocławscy funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn, którzy poruszali się samochodem uzyskanym w wyniku przestępstwa. Dodatkowo, kierujący BMW miał przy sobie kilka porcji kokainy oraz sfałszowane dokumenty. Auto o wartości 130 tysięcy złotych trafiło na parking, a zatrzymani mężczyźni na komisariat policji. O losie 39-latka oraz 37-latka zadecyduje teraz sąd.

Policyjni wywiadowcy podczas patrolowania rejonu wrocławskich Krzyków zatrzymali do kontroli kierującego osobowym BWM. Mieli podejrzenia, że samochód którym podróżowało dwóch mężczyzn, może pochodzić z przestępstwa. Nie mylili się.

Podczas czynności przeprowadzanych przez funkcjonariuszy, okazało się, że auto widnieje w policyjnych systemach jako pojazd utracony przez prawowitego właściciela, w wyniku przestępstwa przywłaszczenia na terenie Torunia.

Dodatkowo, mężczyźni którzy znajdowali się w BMW, mieli na swoim koncie inne przestępstwa. W kieszeni 37-letniego kierowcy, policjanci ujawnili dowód osobisty, który nie należał do niego, a w mieszkaniu na terenie Wrocławia, dodatkowo sfałszowany dokument tożsamości, telefony komórkowe oraz opakowanie z kilkoma porcjami kokainy. Przy 39-letnim pasażerze samochodu ujawniono jeszcze banknoty obcych walut o równowartości kilku tysięcy złotych.

Mężczyźni zostali doprowadzeni do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze podkreślają, że sprawa jest rozwojowa. O dalszym losie mężczyzn zadecyduje teraz sąd.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Mam nadzieję ,że ich Sąd aresztuje.
środa, 12.06.2019 13:15 autor: Gość
poniedziałek, 10.8.2020 11:58
środa, 29.7.2020 13:18
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki