Pobiegnij w maratonie, podaruj godzinę dzieciom

czwartek, 1.9.2016 17:00 829 0

Biegasz? Zgłoś się do nietypowej drużyny wrocławskiego DoubleTree by Hilton. Pakiet startowy maratonu otrzymasz za darmo. Zespół hotelu charytatywnie pomoże 30 podopiecznym wrocławskiej placówki Siemacha Spot 24/7 przy ul. Chopina przez tyle godzin, ilu biegaczy wystartuje w barwach drużyny. Ruszyły zapisy.

W drużynie DoubleTree by Hilton Wroclaw jest w sumie 50 miejsc. Za każdą osobę, która w jej barwach wystartuje we wrocławskim maratonie, zespół hotelu przepracuje charytatywnie jedną godzinę w placówce dla dzieci i młodzieży Siemacha Spot 24/7 przy ul. Chopina. Pracownicy hotelu pomogą w remoncie kuchni i w pracach w ogrodzie, a także opowiedzą, na czym polega praca w hotelarstwie. Dzień zakończy wspólne ognisko. Akcja wrocławskiego hotelu DoubleTree by Hilton adresowana jest nie tylko do maratończyków, ponieważ nie trzeba nawet przebiec całej trasy, żeby udział w biegu został zaliczony. 

– Jesteśmy partnerem maratonu, dlatego akcja odbywa się w jego ramach. Chcemy przepracować charytatywnie łącznie 50 godzin, dlatego gorąco zachęcam do dołączenia do naszej drużyny. W naszej filozofii CARE mieści się gościnność, jak również otwartość i zaangażowanie na rzecz lokalnej społeczności. Wrocławski maraton to doskonała okazja i motywacja, by wspólnie zrobić coś dobrego dla 30 dzieci i młodych ludzi – mówi Matthias Herd, dyrektor generalny DoubleTree by Hilton Wroclaw.

Na każdą osobę, która zgłosi się do drużyny DoubleTree by Hilton Wroclaw, czeka bezpłatny pakiet startowy maratonu, a dodatkowo także koszulka techniczna w barwach zespołu. Dodatkowo przed biegiem cały team spotka się ze specjalistą od biegów maratońskich.
Poradzi, jaką strategię przyjąć na trasie, jak gospodarować siłami, gdzie szukać motywacji w trudniejszych chwilach. Dla nas liczy się sam udział w biegu, ale jestem przekonany, że dla członków naszej drużyny będą to ciekawe wskazówki. Natomiast po biegu, w celu wzmocnienia organizmu, nasi biegacze otrzymają słynne ciasteczko DoubleTree by Hilton – dodaje Matthias Herd.

Zgłaszać się można przez fanpage hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw na Facebooku.
Pakiety startowe będą do odebrania od 8 września w recepcji hotelu.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)