Pensjonat w Bukownie Tatrzańskiej dla rodzin z dziećmi

piątek, 5.7.2024 13:22 133

Wypoczynek w górach to świetne rozwiązanie zarówno na urlop letni, jak i zimowy. Czyste, górskie powietrze oraz bliskość natury relaksują i odprężają ciało, oraz umysł. Pensjonat w Bukowinie Tatrzańskiej z dala od miejskiego zgiełku to możliwość odpoczęcia od codziennych obowiązków. Dlaczego warto wybrać Bukowinę Tatrzańska jako cel swojej wakacyjnej podróży?

Pensjonat w samym sercu Podhala

Wakacyjny wyjazd musimy zaplanować odpowiednio wcześniej, bowiem jedynie wówczas możemy mieć pewność, że znajdziemy idealne dla nas miejsce noclegowe. Wiele osób decyduje się na wyjazd za granicę, chociaż coraz częściej zdarza się, że planujemy urlop w obrębie naszego kraju. Nic dziwnego, bowiem Polska ma nam do zaoferowania wiele malowniczych miejsc, zachwycających pięknymi widokami. Jeżeli szukamy miejsca, które może nam dostarczyć zarówno błogiego relaksu, jak i aktywnego wypoczynku, warto zdecydować się na Pensjonat Bukowina Tatrzańska. Znajduje się on w samym sercu Podhala, z dala od hałasu i zgiełku. Największym atutem pensjonatu jest jego lokalizacja, bowiem z okien rozpościera się widok na całą panoramę Tatr. Piękny, górski krajobraz może budzić nas każdego ranka oraz żegnać każdego wieczoru.

Bukowina Tatrzańska oferuje wiele atrakcji zarówno latem, jak i zimą. Miłośnicy sportów zimowych mają do dyspozycji wyciągi oraz stoki narciarskie. Ponadto mają możliwość wypożyczenia sprzętu zimowego, w przypadku braku własnych nart czy deski snowboardowej. Latem natomiast turyści mogą oddawać się pieszym wędrówkom po malowniczych szklakach górskich. Duża dostępność szlaków i tras spacerowych o różnych poziomach trudności powoduje, że na pieszą wędrówkę możemy wybrać się z dziećmi.

Pensjonat z udogodnieniami dla dzieci i dorosłych

Pokój z widokiem na góry w pensjonacie, które oferuje szereg udogodnień dla dzieci i dorosłych, to atrakcyjna opcja dla rodziców poszukujących miejsca, w którym będą mogli wypocząć wraz ze swoimi pociechami. SPA Bukowina Tatrzańska oferuje dorosłym strefę relaksu, która jest prawdziwym rajem dla zmysłów i ciała. Grota Solna to miejsce, w którym możemy doświadczyć korzystnego działania soli. Oddziałuje ona łagodząco na skórę oraz układ oddechowy. Ciekawą propozycją jest także Tężnia Solankowa, czyli miejsce, w którym możemy wdychać solankowe powietrze.

W czasie, gdy rodzice będą odpoczywać i relaksować się w SPA, na dzieci czeka bawialnia z małpim gajem. Dodatkowo dzieci mogą uczestniczyć także w zajęciach animacyjnych pod okiem doświadczonych animatorów.