komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 10 grudnia 2018

Julii, Danieli

Pełen line-up tegorocznego Wrocław Hip Hop Festival

czwartek, 11.10.2018 11:30 , komentarze: 0 , odsłony: 417
kategorie artykułu:

Poznaliśmy pełen line-up największego hip-hopowego wydarzenia we Wrocławiu. W listopadzie w Hali Stulecia zobaczymy m.in. przedstawicieli Asfalt Records, QueQuality, BOR oraz Takie Reczy Label. 

Wrocław Hip Hop Festival to impreza, która już po raz czwarty gości najlepszych rapowych graczy polskiej sceny muzycznej. Podczas zeszłorocznej odsłony organizatorzy zgromadzili w Hali Stulecia około 8 tysięcy widzów, którzy do dyspozycji mieli dwie sceny: Main i Oldschool stage, co dało imponującą liczbę kilkunastu koncertów w trakcie jednej nocy. W tym roku skład artystów tworzą starzy znajomi – jak na przykład O.S.T.R.który towarzyszy imprezie od samego początku istnienia i za każdym razem gromadzi pod sceną tłum wiernych słuchaczy.

Poza nim zobaczymy Quebonafide, który po sukcesie wspólnego projektu z Taco, przyjedzie do Wrocławia z solowym występem. Z pewnością będzie można usłyszeć także nowy materiał od Kękę – płyta „To Tu” już w samym preorderze sprzedała się w ilości kilkunastu tysięcy sztuk. A jeśli mowa o nowym materiale, to być może jest także szansa na nowe rzeczy od Palucha, który podgrzewa ostatnio informacje na temat nowego albumu – materiał będzie nosić tytuł „Czerwony dywan”. I jeszcze „Dwa Sławy” – najbardziej wyluzowany skład w rapowym świecie, który ostatnią płytę wydał już na własnych zasadach, nie tylko dlatego, że własnym sumptem.

Do tego sami młodzi zdolni: Otsochodzi, Szpaku, PlanBe. A wśród stałych punktów programu: DJ Soina za deckami i jedyny w swoim rodzaju prowadzący – Wujek Samo Zło. W kuluarach Hali Stulecia po raz kolejny stanie także dodatkowa scena, na której zaprezentuje się wyjątkowa mieszanka artystów, których łączy zamiłowanie do oldschoolu. 

 

Wasze komentarze


sobota, 8.12.2018 08:47
piątek, 7.12.2018 16:08
piątek, 7.12.2018 09:00
czwartek, 6.12.2018 13:00
Praca na GoWork
Praca na GoWork
biura do wynaj?cia
Wypo?yczalnia osuszaczy
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Sklep AZE
Kserokopiarki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
New-House
Teagle
monitoring GPS
cz??ci Samsung