komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 21 stycznia 2020

Agnieszki, Jarosława

Październikowe propozycje Hali Stulecia

piątek, 25.10.2019 15:26 , komentarze: 0 , odsłony: 488
kategorie artykułu:

Pod kopułą Hali Stulecia zagrają najlepsi DJ–e reprezentujący gatunek high-tech minimal a wśród nich gwiazda wieczoru - Boris Brejcha. Na małej scenie we Wrocławskim Centrum Kongresowym słuchaczy oczaruje rodzimy multiinstrumentalista Sławek Uniatowski. Z kolei w tygodniu będzie można odwiedzić Targi Pracy Absolvent Talent Days.

Boris Brejcha. Takiej imprezy jeszcze nie było!

Koncertu światowej sławy gwiazdy muzyki techno nie trzeba reklamować. Bilety zostały błyskawicznie wyprzedane. Jedyną szansą, aby dołączyć do uczestników wydarzenia, jest odkupienie wejściówki od kogoś, kto nie będzie mógł przyjść do Hali Stulecia w najbliższy piątek, 25 października. Na scenie obok króla wieczoru, Borisa Brejchy, wystąpią lokalni DJ-e: Deep Depot, Joanna, Simon Mattson, Cocolino oraz Kacpa i Raev. Podczas koncertu w monumentalnym wnętrzu Hali Stulecia nie zabraknie niezwykłej scenografii i multimedialnych efektów specjalnych połączonych z videomappingiem. Ta impreza będzie z pewnością jednym z najbardziej efektowych wydarzeń 2019 roku!

Sławek Uniatowski. Soulowo, jazzowo, popowo.

W niedzielę 27 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym wystąpi najbardziej obiecujący baryton młodego pokolenia: Sławek Uniatowski. Artysta wykona utwory z debiutanckiego albumu „Metamorphosis”, jak również największe przeboje ze swojego wieloletniego dorobku artystycznego. Wśród nich znajdą się m.in.: Honolulu, czy 5 rano. Muzyk współpracował z największymi polskimi gwiazdami, takimi jak Maryla Rodowicz (Będzie to, co musi być), Zbigniew WodeckiJan Kanty Pawluśkiewicz czy Kuba BadachWystąpił również na scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera (który wydawał płyty  m.in. Whitney HoustonCeline Dion i Michaela Buble)Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00 w Sali Audytoryjnej, bilety dostępne są na eBilet.pl, w cenie od 79 do 99 zł.

Absolvent Talent Days. Poznaj przyszłego pracodawcę.

Ukończyłeś szkołę i wkraczasz na rynek pracy? Chcesz rozwijać karierę zawodową? Czujesz, że Twoje CV nie jest wystarczająco atrakcyjne? Zastanawiasz się, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej? W najbliższy wtorek we Wrocławskim Centrum Kongresowym odpowiedzi na podobne pytania będzie można uzyskać  na kolejnej już edycji targów Absolvent Talent Days. W programie wydarzenia przewidziano spotkania z potencjalnymi pracodawcami, możliwość skonsultowania CV z zawodowymi rekruterami, wykonanie profesjonalnego zdjęcia do CV oraz liczne szkolenia i warsztaty, które zakończa się uzyskaniem odpowiedniego certyfikatu. Aby wziąć udział w targach, wystarczy pobrać bezpłatny bilet na stronie: https://www.absolvent.pl/talentdays/wroclaw-targi-pracy. Na warsztatach obowiązuje rezerwacja miejsc.

Giełda Staroci. Zawsze przy Hali Stulecia.

Odbywająca się już od wielu lat przy Hali Stulecia Giełda Staroci ma rzesze stałych sympatyków. Wśród odwiedzających jest wielu artystów, kolekcjonerów i poszukiwaczy prawdziwych skarbów. Z pewnością każdy, kto zdecyduje się przyjść na Giełdę, znajdzie oryginalne przedmioty z duszą, które mogą być wyjątkowym prezentem lub po prostu ozdobą mieszkania, ogrodu lub otoczenia domu. Wystawcy oferują antyki, rękodzieło, biżuterię, meble i inne domowe akcesoria. Targi organizowane są regularnie na placu pod Iglicą, raz w miesiącu. Najbliższe zaplanowano na weekend 26-27 października.

 

Wasze komentarze

czwartek, 19.12.2019 12:51
środa, 11.12.2019 11:04
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele