komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 16 października 2019

Gawla, Ambrozego

Owocowy konkurs w Pasażu Grunwaldzkim

poniedziałek, 10.6.2019 15:15 , komentarze: 0 , odsłony: 405
kategorie artykułu:

Na drzewach soczyste owoce, a w sklepach zachęcające soczystymi kolorami kolekcje z rabatami. Amatorzy zakupów i letnich wyprzedaży z pewnością docenią apetyczną promocję w Pasażu Grunwaldzkim. „Bierz Co Fresz” to konkurs, w którym łączna pula nagród wynosi aż 25 000 zł! Owocobranie rozpocznie się już 13 czerwca i potrwa przez kolejne dziewięć dni. 

ZRYWAJ NAGRODY JAK MŁODE WIŚNIE

Jak to działa? Zadanie konkursowe polega na jak najszybszym zaznaczeniu na ekranie odpowiedniego pola z owocem, które zostanie podświetlone na kostce. Im szybciej zawodnik zaznaczy właściwe pole, tym więcej punktów zdobędzie! Nagrodami są karty podarunkowe Pasażu Grunwaldzkiego o wartości 50 zł.  Łączna pula nagród wynosi 25 000 zł! Ponadto, każdego dnia podczas trwania konkursu, 125 pierwszych graczy otrzyma extra owocowy zestaw!

KUPUJESZ, ZYSKUJESZ

Co zrobić, aby wygrać? Wszyscy klienci, którzy w dniach od 13 do 22.06.2019 r. zrobią zakupy na terenie Pasażu Grunwaldzkiego za min. 100 zł na maksymalnie dwóch dowodach zakupu, mogą wziąć udział w konkursie. Wystarczy zgłosić się do Punktu Obsługi Konkursu (poziom 0 przy wejściu głównym), okazać fakturę lub paragon, pobrać i zarejestrować kupon, a następnie dać się porwać dobrej zabawie. 

To już kolejna edycja szczęśliwej trzynastki, tym razem w letniej odsłonie. Tematyka konkursu nie jest przypadkowa. Owoce są synonimem lata, ale również wiążą się nierozerwalnie z naszą nowo otwartą, barwną strefą gastronomiczną. Świeżo wyciskane soki, owocowe lody, czy wysmakowany design zachęcają do odwiedzenia Foodstacji na poziomie +2. Oczywiście tuż po wzięciu udziału w konkursie – zachęca dyrektor Pasażu Grunwaldzkiego, Paulina Stach

Planując zakupy we wrocławskim centrum handlowym warto pamiętać o „witaminowej promocji” i sięgnąć po nagrody, które kuszą niczym „zakazany owoc”. 

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 7.10.2019 11:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki