Otwarty trening wioślarski ósemki PWr

piątek, 8.7.2016 12:17 954 0

Wioślarska ósemka Politechniki Wrocławskiej, pod okiem trenera Pawła Rańdy, przygotowuje się do Europejskich Igrzysk Studenckich w Chorwacji. W sobotę, 9 lipca, od godziny 11.00 na Bulwarze PWr będzie można zobaczyć naszych zawodników w akcji i spróbować swoich sił na ergometrze.

Ósemka PWr na swoim koncie ma już kilka znaczących sukcesów w tym sezonie,  m.in. zwycięstwo w tegorocznej edycji regat Odra River Cup, zdobycie pucharu Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz czwarte miejsce na Sveti Duje Rowing Regatta w Chorwacji.

Na europejskie igrzyska, które odbędą się w dniach 12-14 lipca w Zagrzebiu, nasza drużyna pojedzie w składzie: Mariusz Kozioł (sternik), Paweł Penno, Jakub Łanda, Sebastian Łanda, Paweł Buryn, Damian Lichaczewski, Adrian Wiktorek, Maciej Jasiński, Krzysztof Rokita.

Za rok we Wrocławiu odbędą się 10. Światowe Igrzyska Sportowe – The World Games. W programie imprezy znalazło się 31 dyscyplin, a jedną z nich jest wioślarstwo w wersji halowej. Sobotni otwarty trening ósemki PWr rozpoczyna cykl spotkań promujących poszczególne dyscypliny The World Games 2017.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)