komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 20 listopada 2019

Anatola, Sedzimira

Nowa aplikacja mobilna do parkowania w Pasażu Grunwaldzkim

poniedziałek, 4.11.2019 17:30 , komentarze: 0 , odsłony: 382
kategorie artykułu:

Wrocławskie centrum handlowe znalazło sposób, by zyskać więcej czasu na kawę, zakupy czy spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Specjalnie dla odwiedzających Pasaż Grunwaldzki klientów, przygotowano mobilną aplikację ADMYT, która ułatwia parkowanie i pozwala zaoszczędzić cenny czas. ADMYT to narzędzie, dzięki któremu można parkować bez biletu i bez gotówki. 

BEZGOTÓWKOWE PARKOWANIE – JAK TO DZIAŁA?

Na czym dokładnie polega nowa usługa dedykowana zmotoryzowanym klientom Pasażu Grunwaldzkiego? ADMYT to najłatwiejszy sposób, aby uniknąć kolejek do automatu parkingowego. Po zainstalowaniu i zarejestrowaniu się w aplikacji, inteligentny system rozpoznaje samochód użytkownika automatycznie otwierając szlabany, zarówno podczas wjazdu jak i wyjazdu, bez konieczności pobierania papierowych biletów. Co to oznacza w praktyce? System sam przeprowadza za nas wszystkie operacje od A do Z. 

Z APLIKACJĄ SIĘ OPŁACA

W jaki sposób zyskać cenny czas oraz bonusowe 10 zł na parkowanie? Wystarczy skorzystać z jesiennej promocji ADMYT. Dla osób, które pobiorą aplikację przygotowano rabat – 10 zł do wykorzystania na parkowanie w centrum handlowym. By skorzystać z promocji, podczas rejestracji wystarczy wpisać kod „#10NaStart”. 

- Pasaż się zmienia, jesteśmy w procesie modernizacji. Dla klientów przygotowaliśmy nie tylko odmienione wnętrza, ale stawiamy też na innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest mobilna aplikacja Admyt, która ułatwia wjazd i wyjazd z centrum i pozwala zaoszczędzić czas, będący obecnie najcenniejszą walutą. Aplikacja czyta bowiem tablice rejestracyjne użytkownika, otwiera bramki oraz sama pobiera opłatę parkingową. Cały proces przebiega sprawnie i szybko. Zaoszczędzone w ten sposób minuty nasi klienci z pewnością chętnie przeznaczą na kawę lub inne przyjemności – mówi dyrektor Pasażu Grunwaldzkiego, Paulina Stach.  

Zmotoryzowani klienci niezmiennie mogą korzystać z 3 godzin bezpłatnego parkowania za zakupy o wartości min. 50 zł - wystarczy zgłosić się do Biura Parkingu lub Punktu Informacji i okazać paragony! Pierwsza godzina parkowania jest zawsze gratis. 

 

Wasze komentarze

wtorek, 29.10.2019 19:52
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki