komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 23 stycznia 2019

Ildefonsa, Rajmunda

Niezwykłe święto tańca w Sky Tower

czwartek, 1.1.1970 01:00 , komentarze: 0 , odsłony: 1062
kategorie artykułu:

9 czerwca za sprawą turnieju Egurrola Challenge Sky Tower wypełni się emocjonującą taneczną rywalizacją. Zachwycające pokazy umiejętności wrocławskich tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, założyciel szkoły Egurrola Dance Studio. Tego dnia będzie można również wziąć udział w warsztatach z Dominikiem Rupińskim, jednym z największych polskich muserów.  

Egurrola Challenge to jedyny taki turniej tańca dla dzieci i młodzieży, na którym króluje taniec, emocje i pozytywna energia. W pierwszy weekend czerwca na scenie zobaczymy młodych tancerzy Egurrola Dance Studio, którzy zawalczą o medale i nagrody. Tancerze wystąpią
w pokazach solowych, duetach oraz formacjach, prezentując najbardziej widowiskowe style taneczne i pokażą, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru. 

Uczestników turnieju w tanecznej rywalizacji będzie dopingował sam Agustin Egurrola. Tym bardziej będzie to świetna okazja, by porozmawiać z założycielem szkoły, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. 

- Z ogromną dumą po raz drugi organizujemy Egurrola Challenge. To niezwykłe taneczne wydarzenie  pokazuje nam jak wiele radości przynosi tancerzom udanym pokaz. Satysfakcja z występów to duża nagroda i marzenie wielu małych mistrzów. Dlatego wspólnie ze Sky Tower tworzymy przestrzeń, która pomoże im odnosić sukcesy i czerpać radość z tańca. - mówi Agustin Egurrola choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio.

Czerwcowe Egurrola Challenge będzie obfitowało w wiele atrakcji. Jedną z nich będzie możliwość spotkania jednego z najpopularniejszych polskich muserów! Podczas Dominik Rupiński Workshops
w Egurrola Dance Studio Dominik nauczy Was fantastycznej choreografii, a następnie nagra z Wami wspólny challenge, który opublikuje za pomocą aplikacji musical.ly! Na warsztaty można się za pisać na stronie: egurrola.com/ww/egurrola-challenge-wroclaw/dominik-rupinski-workshops-wroclaw/ .  

- W Sky Tower ponownie odbędzie się bardzo wyjątkowe, taneczne widowisko. Dzięki Egurrola Challenge 9 czerwca Wrocław stanie się polską stolicą tańca. Zapraszamy wszystkich do kibicowania młodym tancerzom, którzy z pewnością dadzą z siebie wszystko, by zaprezentować się na scenie w Sky Tower z jak najlepszej strony  - mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower. 

W ten wyjątkowo roztańczony dzień na widzów czeka także mnóstwo niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez Egurrola Dance Studio. Zaplanowane są otwarte konkursy dla publiczności,
w których nie będzie przegranych – nagrodę otrzyma każdy, kto wykaże się odwagą i zdecyduje się na udział w zabawie. Dzieci będą mogły również spróbować swoich sił w tańcu w czasie animacji prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów. 

Egurrola Challenge rozpocznie się 9 czerwca o godz. 11:00 na parterze Sky Tower.

 

Wasze komentarze


sobota, 19.1.2019 09:09
poniedziałek, 14.1.2019 17:53
niedziela, 30.12.2018 13:58
czwartek, 22.11.2018 17:59
środa, 14.11.2018 07:00
monitoring GPS
New-House
Teagle
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Kserokopiarki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Sklep AZE