komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 17 lutego 2019

Aleksego, Zbigniewa

Nietrzeźwy i z zakazem sądowym jeździł samochodem po placu, na którym bawiły się dzieci

wtorek, 3.7.2018 08:00 , komentarze: 2 , odsłony: 744
kategorie artykułu:

Około godziny 18:00, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Długołęce otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna jeździ motocyklem po placu, będąc jednocześnie pod wpływem alkoholu. Niezwłocznie udali się na miejsce, do jednej z podwrocławskich miejscowości, aby podjąć interwencję i przerwać jego jazdę.

Funkcjonariusze, na miejscu zastali zgłaszających, którzy opowiedzieli o całym zdarzeniu. Sprawca miał jeździć motocyklem marki Suzuki w pobliżu miejsca, gdzie bawiła się trójka dzieci, w wieku od 4 do 11 lat. Wcześniej mężczyzna spożywał ponoć znaczne ilości alkoholu  i nie mógł utrzymać równowagi, także na jednośladzie. Stwarzał tym samym bardzo poważne zagrożenie dla bawiących się nieopodal dzieci. 

Policjanci ustalili miejsce, gdzie zaparkowany został motocykl i odszukali jego właściciela, 43-letniego mieszkańca powiatu wrocławskiego. Jego motocykl miał jeszcze ciepły silnik.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że ma blisko 2.5 promila alkoholu w organizmie. W toku dalszych czynności policjanci ustalili również, że 43-latek posiada dwa aktywne zakazy prowadzenia pojazdów, wydane przed dwa sądy: we Wrocławiu oraz w Oleśnicy. 

Zatrzymany przez policjantów mężczyzna tłumaczył się funkcjonariuszom, że czyścił tylko motocykl i przygotowywał do sprzedaży. Swoją wersję wydarzeń będzie musiał teraz przedstawić przed sądem i skonfrontować z zeznaniami świadków całego zdarzenia. 43-latek usłyszał już zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. 

Mężczyzna miał już za sobą incydenty związane z jazdą pod wpływem alkoholu. Tym razem grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Spałować idiote, a motocykl zlicytować.
wtorek, 03.07.2018 17:00 autor: Jjdjdj

czwartek, 14.2.2019 09:09
2
poniedziałek, 11.2.2019 08:40
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork