komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 21 marca 2019

Lubomira, Benedykta

Nietrzeźwy 30-latek wszczął awanturę w tramwaju. Później zaczął wybijać szyby

czwartek, 3.1.2019 13:20 , komentarze: 1 , odsłony: 1455
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław – Fabryczna, chwilę po zdarzeniu, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Policjanci ustalili, że jechał pijany komunikacją miejską i wszczął awanturę, a później rozbił dwie szyby w tramwaju. Swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości kilku tysięcy złotych. Podejrzanego o te czyny 30-latka, mundurowi namierzyli i zatrzymali na jednej z ulic nieopodal miejsca zdarzenia. Był pijany i miał rozciętą dłoń. Po udzieleniu mu pomocy medycznej, trafił prosto do policyjnego aresztu. Za przestępstwo uszkodzenia mienia, grozić mu może teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Referatu Patrolowo-Interwencyjnego z komisariatu na terenie dzielnicy Fabryczna, otrzymali informację o awanturującym się w tramwaju mężczyźnie, który zniszczył pojazd i uciekł.

Natychmiast pojechali na miejsce i rozpoczęli poszukiwania sprawcy tego czynu. Funkcjonariusze namierzyli i zatrzymali podejrzanego, na jednej z ulic nieopodal miejsca zdarzenia. 30-latek był pijany i miał rozciętą dłoń. Po udzieleniu mu pomocy medycznej, trafił prosto do policyjnego aresztu.

Ustalono też, że mężczyzna na jednym z przystanków MPK, kopał w biletomat.

Straty powstałe w związku z wybiciem przez mężczyznę dwóch szyb w tramwaju, oszacowano kwotę na co najmniej kilku tysięcy złotych. O jego dalszym losie zadecyduje teraz sąd.

Za przestępstwo uszkodzenia mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Oprócz tego sprawca niezależnie od wymierzonej kary, musi się liczyć z obowiązkiem pokrycia strat, powstałych w wyniku jego działania.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Sebix po dopalaczach. Ale chętnie bym się z nim spotkał...
czwartek, 03.01.2019 15:22 autor: Mick

wczoraj, 11 godz temu
poniedziałek, 18.3.2019 17:33
1
piątek, 15.3.2019 08:30
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki