Nie zapłacił rachunku w restauracji i groził obsłudze, wybił też szybę w drzwiach

piątek, 22.10.2021 12:14 211 0

Wrocławscy wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji zatrzymali mężczyznę, który w jednej z restauracji nie zapłacił rachunku za spożyty posiłek i wypity alkohol. Kiedy 35-latek został poproszony o uregulowanie należności, zaczął się awanturować i grozić obsłudze, a chwilę później uszkodził szklaną witrynę drzwi wejściowych lokalu. Straty, które spowodował, oszacowano na kwotę ponad 3 tysięcy złotych. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.

Zdarzenie miało miejsce w nocy ze środy na czwartek w jednej z w restauracji na ternie Starego Miasta. Spędzający tam czas 35-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, zamawiał jedzenie oraz alkohol. Kiedy pobyt w lokalu dobiegał końca i przyszedł czas na zapłacenie rachunku, odmówił jego uregulowania oraz zaczął się mocno awanturować.

Jak wynikało z relacji świadków oraz obsługi lokalu, mężczyzna oznajmił, że nie zapłaci, gdyż wydaje mu się za drogo. Próbował także pospiesznie opuścić lokal i uszkodził rękoma szklaną witrynę drzwi wejściowych, powodując straty w kwocie ponad 3 tys. złotych.

35-latek miał blisko 1.7 promila alkoholu w organizmie, gdy został zatrzymany przez interweniujących na miejscu policjantów.

Odpowie teraz przed sądem z wykroczenie dotyczące niezapłaconego rachunku oraz za przestępstwo zniszczenia mienia.

źróło: KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)