komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 19 stycznia 2019

Henryka, Mariusza

Muzyka nowoorleańska na wrocławskiej plaży

poniedziałek, 14.5.2018 16:49 , komentarze: 0 , odsłony: 757
kategorie artykułu:

Już 21 maja na wrocławskiej plaży HotSpot, rusza nowy cykl koncertów pod nazwą Jazz'Spot Vertigo. Jako pierwsi nowoorleański funk, pod gołym niebem, zagrają Funky New Orleans.

W poniedziałek 21 maja o godzinie 20:00 w beach barze HotSpot zabrzmią nowoorleański dźwięki. Odwiedzający HotSpot będą mieli okazję przenieść się do Nowego Orleanu, kolebki jazzu. Styl Nowego Orleanu jest głosem ludzi. To roztańczone ulice pełne pulsującej muzyki, której nie da się porównać z niczym innym.  Na scenie pojwią się najlepsi wrocławscy muzycy z kolektywu Funky New Orleans, tworzących jeden z większych składów grających muzykę nowoorleańską. W ich twórczości wyraźnie słychać inspirację muzyką Dr. John’a, The Meters, Allen’a Toussaint’a, Rebirth Brass Band, Dirty Dozen Brass Band, Treme, New Orleans Funk.  Zespół poprowadzi charyzmatyczny Tomasz "Łoś" Nitribitt.

  • cena biletów:  20 zł w przedsprzedaży 
  • otwarcie bramek: 19:00
  • godziny koncertu: 20-23
  • data wydarzenia: 21.05.2018
  • miejsce wydarzenie: HotSpot Beach Bar
  • nazwa artystów: Funky New Orleans
  • nazwa wydarzenia: Jazz'Spot Vertigo: Funky New Orleans

Flirtini i Linia Nocna zagrają na HotSpocie podczas Taste of Summer.

W sobotę 26 maja, w ramach imprezy Taste of Summer, w beach barze HotSpot, zagrają dwa warszawskie duety: Linia Nocna oraz Flirtini. Koncerty, dj’e, letnie atrakcje. We Wrocławiu zaczyna się lato. 

W ostatnią sobotę maja, w beach barze HotSpot od rana będą panowały prawdziwie letnie klimaty. Impreza pod nazwą Taste of Summer rozpocznie się już o godzinie 10:00. Na ten dzień organizatorzy zaplanowali liczne atrakcje dla najmłodszych (od godziny 12:00 do 17:00), będzie też można rozegrać turniej w siatkówkę plażową, poślizgać się na skimboardzie, pograć w bule, wziąć udział w zawodach w budowaniu konstrukcji z piasku, obejrzeć fire show w wykonaniu Bandit Queen Circus, w nocy ogrzać się przy wielkim ognisku, a przede wszystkim posłuchać muzyki podczas koncertów Flirtini i Linii Nocnej. 

Flirtini, gwiazda wieczoru Taste of Summer, to znani wszystkim Jedynak (World Wide Warsaw) i Ment XXL (Rasmentalism): Produkują, remixują, grają nieprzerwanie od 7 lat na największych festiwalach i klubowych scenach w całej Polsce, bijąc często rekordy frekwencyjne. Są wydawnictwem muzycznym znanym przede wszystkim z kompilacji “Heartbreaks & Promises”, promującej współczesną muzykę miejską. Na tym jak i na poprzednich woluminach pojawili się m.in.: Dawid Podsiadło, Mrozu, Piotr Zioła, Bitamina, Dawid Kwiatkowski, Otsochodzi, Rosalie, Klaudia Szafrańska, PlanBe czy Ras.

Na swoje kultowe imprezy zaprosili wielu zagranicznych artystów: Hudson Mohawke, Cashmere Cat, Kaytranada, TA-KU, Baauer, Rustie, Mount Kimbie, Bondax, JMSN, Onra, Odesza, ABRA, What So Not, The Cool Kids, Dom Kennedy, Oddisee & The Good Compny, Mr. Carmack, ESTA, Wave Racer, Snakehips, Falcons, Sango, Stwo, RL Grime, Just Blaze, Yung Gud, Hoodboi, 813, GANZ, Star Slinger, IAMNOBODI, FKJ, Shash'U, Lapalux, DJ Sliink, Drippin, Evil Needle, Canblaster, Jarreau Vandal, Dave Luxe, DJ Paypal, Tommy Genesis, DJ Rafik. 

Support przed Flirtini, o godzinie 20:30 zagra duet Linia Nocna. Za tą nazwą stoją Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Debiutowali w czerwcu 2017 singlem „Znikam na chwilę”, za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na „Chilloutowy utwór roku 2017”. Linia Nocna supportowała już KARI w czasie jej trasy koncertowej „I am Fine” oraz Kubę Badacha i jego „Oldschool” w warszawskim Teatrze Roma. Duet podczas programu telewizyjnego „Hybrydy zderzenia”, który w swojej formule zakłada spotkania mistrzów i debiutantów, swoim wykonniem coveru piosenki „W moim ogrodzie” zespołu Daab zapewnił sobie udział w finale i występ u boku Stanisława Sojki. Natomiast piosenka „Nad Wisłą‘‘znalazła się w propozycjach do Listy Przebojów Trójki oraz na listach przebojów wielu stacji radiowych. W twórczości zespołu wyraźnie słychać inspiracje miastem i jego dżwiękami.  Zarówno przed koncertami jak i po nich, o oprawę muzyczną plaży zadbają wrocławscy dj’e. 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Wasze komentarze


poniedziałek, 14.1.2019 17:53
czwartek, 10.1.2019 08:30
środa, 2.1.2019 17:18
1
niedziela, 30.12.2018 14:03
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Kserokopiarki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
New-House
monitoring GPS
Sklep AZE
Teagle