komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 18 listopada 2018

Romana, Klaudyny

Miał 3,5 promila. Policjantom chciał wręczyć po tysiąc złotych za "przymknięcie oka"

czwartek, 1.11.2018 08:00 , komentarze: 1 , odsłony: 952
kategorie artykułu:

Blisko 3.5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca dostawczego Lublina, którego zatrzymali policjanci z komisariatu na wrocławskim Ołbinie. W trakcie interwencji, chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej, podejrzany próbował nakłonić policjantów do odstąpienia od czynności służbowych. Po tym jak zaproponował mundurowym po tysiąc złotych łapówki został natychmiast zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu i teraz za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław – Ołbin interweniowali wobec mężczyzny, który mocno nietrzeźwy jechał samochodem. Zgłoszenie otrzymali od innego zaniepokojonego sytuacją kierowcy. Na miejscu okazało się, że mężczyzna siedzący za kierownicą dostawczego Lublina jest kompletnie pijany.

Dalsze ustalenia policjantów potwierdziły, że 34-letni mieszkaniec Wrocławia, ma blisko 3.5 promila alkoholu w organizmie.

Chwilę później, chcąc uniknąć odpowiedzialności, kierowca ten zaproponował policjantom po tysiąc złotych łapówki w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Został natychmiast zatrzymany i trafił do aresztu.

Odpowie teraz za próbę wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom i prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości.

Łącznie grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

Śmieci powinny być utylizowane na miejscu
czwartek, 01.11.2018 10:47 autor:

środa, 14.11.2018 11:41
4
Teagle
części Samsung
Kserokopiarki
Wypożyczalnia osuszaczy
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
New-House
biura do wynajęcia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
monitoring GPS
Sklep AZE