komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 12 listopada 2018

Renaty, Witolda

Mężczyzna posiadał plantację marihuany w swoim mieszkaniu. W łazience miał 122 doniczki

piątek, 6.7.2018 14:38 , komentarze: 0 , odsłony: 1382
kategorie artykułu:

W jednym z bloków na wrocławskich Popowicach stworzyli małą plantację konopi indyjskich. Rośliny znajdowały się w łazience, miały specjalistyczne oświetlenie, odpowiednią temperaturę i wilgotność. Oprócz roślin, policjanci ujawnili w mieszkaniu jeszcze amfetaminę – blisko 2 tys. porcji. Wobec dwojga z trzech osób zatrzymanych w tej sprawie zastosowano już tymczasowe aresztowanie. Podejrzanym może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wrocławscy policjanci uzyskali informację, z której wynikało, że w jednym z mieszkań na terenie Popowic ma się znajdować plantacja marihuany. W związku z tym funkcjonariusze postanowili dokładnie sprawdzić podejrzane miejsce.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu weszli do mieszkania i w łazience znaleźli 122 doniczki z roślinami konopi, a także blisko 2 tysiące porcji amfetaminy, woreczki foliowe, susz roślinny, woreczek z białym krystalicznym proszkiem, wagę elektroniczną oraz gotówkę. W lokalu przebywały trzy osoby, dwóch mężczyzn w wieku 31 lat oraz 32-letnia kobieta. Cała trójka została przez policjantów zatrzymana. 

Wszyscy usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości środków zabronionych, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Dwie z zatrzymanych osób zostały decyzją sądu tymczasowo aresztowane.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze


wtorek, 6.11.2018 16:32
10
wtorek, 6.11.2018 10:57
Kserokopiarki
części Samsung
Sklep AZE
Wypożyczalnia osuszaczy
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Teagle
monitoring GPS
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
New-House
biura do wynajęcia