komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 20 września 2018

Filipiny, Eustachego

Kultowe miejsce w sercu Wrocławia – bistro w Imparcie

poniedziałek, 25.6.2018 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 411
kategorie artykułu:

Strefa Kultury Wrocław organizuje konkurs, który wyłonić ma nowego najemcę lokalu gastronomicznego w Imparcie. Jeśli chcesz wspólnie z nami dopisać nowy rozdział w bogatej historii tego miejsca i współtworzyć atrakcyjną przestrzeń dla gości – bistro w Imparcie czeka właśnie na Ciebie.

Zlokalizowany w Imparcie klub od lat jest miejscem spotkań uczestników licznych wydarzeń  organizowanych w budynku i jego okolicach. Znakomite położenie – kulturalne serce Wrocławia, a przy tym bliskie sąsiedztwo urzędów Wojewódzkiego i Marszałkowskiego, kampusu Politechniki Wrocławskiej czy Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Hydropolis czynią z Impartu centrum integracji różnych środowisk. Za dnia w budynku odbywają się spotkania biznesowe oraz wydarzenia adresowane do dzieci, w godzinach popołudniowych i wieczornych Impart kieruje swoją ofertę do dorosłych. Zróżnicowanie tematyczne i rozłożenie wydarzeń na różne pory dnia gwarantują praktycznie ciągły ruch w budynku – a tym samym w dogodnie zlokalizowanym klubie.

Impart dysponuje dwiema scenami: zdolną pomieścić blisko 600 osób teatralną oraz nieco mniejszą kameralną, obie często wypełnione do ostatniego miejsca. Budynek jest miejscem licznych spektakli, konferencji i warsztatów, których uczestnicy chętnie spędzają przerwy właśnie w klubie. Wyposażenie w infrastrukturę sceniczną czyni z niego dodatkową przestrzeń koncertową oraz konferencyjną. Ze względu na profesjonalną organizację oraz dobrą akustykę sal Impart cieszy się uznaniem swoich gości. Opinia o miejscu przekłada się także na pozytywny wizerunek klubu. Mamy nadzieje wspólnie go podtrzymać, tworząc przestrzeń o wyjątkowej atmosferze.

 

Wasze komentarze

wtorek, 18.9.2018 08:00
piątek, 14.9.2018 09:12
środa, 12.9.2018 14:17
środa, 12.9.2018 13:22
poniedziałek, 10.9.2018 08:55
piątek, 7.9.2018 09:22
Wypożyczalnia osuszaczy
monitoring GPS
Sklep AZE
biura do wynajęcia
Pracuj z GoWork
Pracuj z GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
części Samsung
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki