komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 20 listopada 2018

Anatola, Sedzimira

Kultowe miejsce w sercu Wrocławia – bistro w Imparcie

poniedziałek, 25.6.2018 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 448
kategorie artykułu:

Strefa Kultury Wrocław organizuje konkurs, który wyłonić ma nowego najemcę lokalu gastronomicznego w Imparcie. Jeśli chcesz wspólnie z nami dopisać nowy rozdział w bogatej historii tego miejsca i współtworzyć atrakcyjną przestrzeń dla gości – bistro w Imparcie czeka właśnie na Ciebie.

Zlokalizowany w Imparcie klub od lat jest miejscem spotkań uczestników licznych wydarzeń  organizowanych w budynku i jego okolicach. Znakomite położenie – kulturalne serce Wrocławia, a przy tym bliskie sąsiedztwo urzędów Wojewódzkiego i Marszałkowskiego, kampusu Politechniki Wrocławskiej czy Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Hydropolis czynią z Impartu centrum integracji różnych środowisk. Za dnia w budynku odbywają się spotkania biznesowe oraz wydarzenia adresowane do dzieci, w godzinach popołudniowych i wieczornych Impart kieruje swoją ofertę do dorosłych. Zróżnicowanie tematyczne i rozłożenie wydarzeń na różne pory dnia gwarantują praktycznie ciągły ruch w budynku – a tym samym w dogodnie zlokalizowanym klubie.

Impart dysponuje dwiema scenami: zdolną pomieścić blisko 600 osób teatralną oraz nieco mniejszą kameralną, obie często wypełnione do ostatniego miejsca. Budynek jest miejscem licznych spektakli, konferencji i warsztatów, których uczestnicy chętnie spędzają przerwy właśnie w klubie. Wyposażenie w infrastrukturę sceniczną czyni z niego dodatkową przestrzeń koncertową oraz konferencyjną. Ze względu na profesjonalną organizację oraz dobrą akustykę sal Impart cieszy się uznaniem swoich gości. Opinia o miejscu przekłada się także na pozytywny wizerunek klubu. Mamy nadzieje wspólnie go podtrzymać, tworząc przestrzeń o wyjątkowej atmosferze.

 

Wasze komentarze


czwartek, 15.11.2018 10:07
piątek, 9.11.2018 11:39
wtorek, 6.11.2018 13:41
czwartek, 1.11.2018 10:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Kserokopiarki
części Samsung
Wypożyczalnia osuszaczy
New-House
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Sklep AZE
Teagle
biura do wynajęcia
Praca na GoWork
Praca na GoWork
monitoring GPS