Koncert relaksacyjny dla ludzi i ich przyjaciół w Firleju

poniedziałek, 18.9.2023 12:13 0

Strefa Kultury Wrocław zaprasza 26 września do Firleja na wyjątkowy projekt „Ężi relax dźwiękiem”. Koncert to wydarzenie kulturalne skierowane do ludzi oraz ich przyjaciół, braci mniejszych – psów. Do stworzenia kompozycji muzycznych używane są instrumenty grające na częstotliwości 432Hz.

Projekt ten to wyjątkowe spotkanie z dźwiękiem mis i gongów oraz handpana, które - poprzez swoje subtelne oddziaływanie w procesie równoważenia energii w ciele - będzie prowadzić umysł do wyciszenia i relaksu. Uczestnicy koncertu zanurzą się w siebie, by poczuć spójność i jedność z Wszechświatem. Każdy jest dźwiękiem, częstotliwością, falą - to nasza natura. Wibrujemy, dostrajając się do świata, ludzi, partnerów życiowych. Dźwięk ma bardzo silny wpływ na ciało i umysł. Od ludzi zależy więc, czy żyją w harmonii ze światem, innymi i samymi sobą.

Częstotliwość 432Hz jest cicha, spokojna, klarowna, zwyczajnie przyjemna. A przede wszystkim jest dźwiękiem naturalnym, harmonijnym, jest głosem Wszechświata, ma właściwości uzdrawiające. Ta częstotliwość występuje w przyrodzie na każdym kroku. Człowiek od wieków poszukuje idealnego sposobu na odprężenie i zyskanie chwili spokoju sięgając po innowacyjne techniki relaksu między innymi muzykę. Słuchanie jej w częstotliwości 432Hz może naturalnie pomóc także psim przyjaciołom ​​zrelaksować się, obniżając ich ciśnienie krwi, tętno, wpływając pozytywnie na układ nerwowy.

Organizatorką i główną autorką wydarzenia jest Martyna Trzmiel, przy współautorstwie Agnieszki Englert.

Martyna Trzmiel od szesnastego roku życia gra na perkusji, a od dziecka zajmuje się tematem kynologii. Od wielu lat z powodzeniem prowadzi hotel oraz szkołę dla psów, od przeszło 4 lat jest dogoterapeutką. Temat zwierząt i ludzi jest jej bardzo bliski, a chcąc połączyć obydwie pasje, jakimi są muzyka i psy - udało się jej stworzyć koncert dla obydwu tych grup.  

Regulamin uczestnictwa jest dostępny: TUTAJ 

„Ężi relax dźwiękiem” - koncert

26 września | godz. 18:00

Firlej, ul. Grabiszyńska 56 

Liczba miejsc: 30 osób i maksymalnie 10 psów
Cena: uczestnik z psem 90 zł (dostępna liczba: 10), uczestnik bez psa 60 zł (dostępna liczba: 20)

Czas trwania: około 1,5 h

Pełny program wydarzeń zaplanowanych w Firleju jest dostępny: TUTAJ

Dodaj komentarz

Komentarze (0)