komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 14 grudnia 2019

Alfreda, Izydora

Koncert Orkiestry KoleŻeńskiej Les Femmes w Sky Tower

czwartek, 21.11.2019 17:15 , komentarze: 0 , odsłony: 496
kategorie artykułu:

Zbliża się kolejny koncert organizowany w ramach Festiwalu Brzmień Niebanalnych. Oznacza to, że w Sky Tower ponownie zabrzmią instrumentalne aranżacje znanych utworów. Jednak tym razem będzie nieco inaczej! 28 listopada przed publicznością wystąpi kilkunastoosobowa Orkiestra KoleŻeńska Les Femmes pod batutą Joanny Natalii Ślusarczyk. Fanów muzycznego cyklu czeka podróż przez najbardziej znane dzieła muzyki filmowej.

W przyszły czwartek odbędzie się koncert, jakiego w Sky Tower jeszcze nie było. Na scenie Festiwalu Brzmień Niebanalnych wystąpi Orkiestra KoleŻeńska Les Femmes prowadzona przez Joannę Natalię Ślusarczyk. Kilkunastoosobowy zespół zaprezentuje własne interpretacje popularnych kompozycji, wykorzystując do tego klasyczne instrumenty smyczkowe, elektryczną wiolonczelę, perkusję, fortepian i harfę. 28 listopada o godz. 19:00 zabrzmią m.in.: „What a Wonderful World” Louisa Armstronga, „Medley” grupy ABBA czy „Skyfall” Adele Adkins.

- Cieszymy się, że nasz muzyczny projekt trafił w gusta wrocławian, a Festiwal Brzmień Niebanalnych wymieniany jest w zestawieniach najważniejszych wydarzeń kulturalnych w mieście. W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie muzycznym cyklem, mamy przyjemność po raz drugi w listopadzie, zaprosić wszystkich Państwa do wzięcia udziału w niezwykłym koncercie. Czeka nas doskonała zabawa przy akompaniamencie utworów wykonywanych przez 13 uzdolnionych instrumentalistek – informuje Magdalena Wiewiór, odpowiedzialna za marketing Sky Tower.

Dodajmy, że artystki na co dzień pracują w Orkiestrze Symfonicznej Filharmonii Śląskiej im. H. M. Góreckiego. Panie posiadają duże doświadczenie koncertowe, w licznych zespołach towarzyszyły takim artystom jak: Vanessa Mae, Piotr Rubik, Justyna Steczkowska, Grzegorz Turnau, Zbigniew Wodecki czy Jacek Wójcicki. Z kolei Joanna Natalia Ślusarczyk, dyrygentka zespołu, jest laureatką wielu międzynarodowych konkursów dyrygenckich.

Koncert Orkiestry KoleŻeńskiej Les Femmes odbędzie się 28 listopada o godz. 19:00 na parterze Sky Tower, nieopodal sklepu Piotr i Paweł. Wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 

Wasze komentarze

środa, 11.12.2019 11:04
poniedziałek, 2.12.2019 10:55
poniedziałek, 25.11.2019 14:57
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele