komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 17 lutego 2019

Aleksego, Zbigniewa

Komfortowe wycieczki z PKS Dzierżoniów!

czwartek, 14.6.2018 00:00 , odsłony: 381
kategorie artykułu:

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w odpowiedzi na zapytania o możliwości wynajmu autokarów na wycieczki, prezentujemy Państwu jeden z naszych pojazdów.

31 komfortowych miejsc w nowym, klimatyzowanym i monitorowanym autobusie pozwoli bezpiecznie dotrzeć na miejsce.

Stale rośnie również liczba zapytań o nowe kursy i przystanki na trasie Dzierżoniów-Wrocław oraz o inne kierunki przewozów. Zbieramy wszelkie przekazywane sugestie i uwagi, aby w najbliższej przyszłości modyfikować i poszerzać naszą ofertę. Żeby jak najlepiej dopasować usługi do Państwa oczekiwań, prosimy o dalsze podpowiedzi.

W związku z tym, że na terenie naszej zajezdni trwają prace budowlane, kontakt telefoniczny może być utrudniony. Przypominamy zatem o naszym adresie mailowym: biuro@pks.dzierzoniow.pl i możliwości kontaktu przez profil na Facebook'u (fb.com/pks.ddz).

Korzystając z okazji chcieliśmy również bardzo serdecznie podziękować za ogromną dozę zaufania, jaką nas Państwo obdarzyli w pierwszej i najtrudniejszej fazie przemiany PKSu. Jesteśmy stale wdzięczni za wybaczone potknięcia i docenianie naszej pracy, co uwidacznia się tym jak licznie zapełniacie Państwo nasze pojazdy.

Pozdrawiamy - cała załoga PKS Dzierżoniów

 

czwartek, 14.2.2019 09:09
2
poniedziałek, 11.2.2019 08:40
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork