komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 26 czerwca 2019

Jana, Pawla

Kolejne zmiany w Gwardii Wrocław

piątek, 24.5.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 193
kategorie artykułu:

Nowy trener, nowy sezon oraz kierunek „Projektu Gwardia”. To wszystko na horyzoncie powoduje, że nadchodzi czas rozstań, które tradycyjnie – nie są łatwe – ale muszą mieć miejsce. 

Jak już informowaliśmy, w przyszłym sezonie w drużynie Gwardii zabraknie Kamila Maruszczyka, Michała Superlaka i Macieja Naliwajko. Do tej grupy dołączają również: dwójka libero, Bartłomiej Dzikowicz i Filip Lebioda; środkowy Dawid Obrempalski (rozstanie pod koniec sezonu 2018/19); przyjmujący Daniel Fijałka; atakujący i trener przygotowania motorycznego, Mateusz Śnieżek. Każdemu z wyżej wymienionych, kto reprezentował barwy gwardyjskiego klubu, możemy serdecznie podziękować. Robiąc to, dodatkowo życzyć powodzenia i – kto wie – może do zobaczenia w przyszłości?

 Nie ulega wątpliwości, że takie momenty są dla nas trudne. Wiemy bowiem, ile serca dał każdy z chłopaków, żeby Gwardia dobrze zaprezentowała się w realiach pierwszoligowych. W sporcie tak już jednak jest, że przychodzą momenty rozstania. Trener Krzysztof Janczak oraz dyrektor sportowy, Wojciech Szczurowski, poukładali zespół, który na pewno powinien zadowolić kibica męskiej siatkówki we Wrocławiu. Jesteśmy na etapie negocjacji, choć pierwsze nazwiska, także tych siatkarzy, którzy przedłużą umowy z klubem, będą pojawiać się w ciągu najbliższych dni – mówi prezes spółki „Projekt Gwardia” Łukasz Tobys.

Dodatkowo z klubem rozstaje się również Leszek Mazur. Młody szkoleniowiec, który w trudnym momencie przejął zespół, wykazał się sporą odwagą i za to każdy z wrocławskich kibiców, może być wdzięczny. Ostatecznie obie strony nie doszły jednak do porozumienia, odnośnie przyszłości Mazura w sztabie szkoleniowym w sezonie 2019/20. I w tym wypadku, pozostaje życzyć powodzenia na trenerskiej ścieżce, gdzie nadarzy się okazja do kolejnych, sportowych wyzwań. Zwłaszcza dla dobrze rokującego na przyszłość szkoleniowca.

Foto: Materiały prasowe KS Gwardia

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 1 godz temu
wczoraj, 22 godz temu
wtorek, 25.6.2019 13:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki