komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

piątek, 19 października 2018

Ziemowita, Jana

Kolejne narkotyki nie trafią na rynek

czwartek, 7.6.2018 15:00 , komentarze: 0 , odsłony: 421
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci z komendy miejskiej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna przy sobie posiadał ponad 20 porcji marihuany, a kolejne czynności realizowane przez funkcjonariuszy, w mieszkaniu podejrzanego, doprowadziły do zabezpieczenia kolejnych 230 porcji narkotyków. Mężczyzna próbował jeszcze uniknąć zatrzymania i skarżył się na zły stan zdrowia, co jednak po badaniach się kompletnie nie potwierdziło. Trafił do policyjnego aresztu i teraz grozić mu może kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, prowadząc działania wymierzone w przestępczość narkotykową, zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. 

Wpadł w ręce funkcjonariuszy na terenie wrocławskiego Śródmieścia. Policjanci  ujawnili przy podejrzanym ponad 20 porcji narkotyków, a realizując dalsze czynności z zatrzymanym, w miejscu jego zamieszkania, znaleźli jeszcze ponad 230 porcji środków odurzających. 

Zabezpieczyli też wagę elektroniczną oraz specjalną kruszarkę i pieniądze w różnych walutach, a także telefon komórkowy. Ujawnione urządzenia mogły służyć podejrzanemu do porcjowania i handlu środkami  odurzającymi. 

Zatrzymany mężczyzna trafił prosto do policyjnego aresztu.

Kolejne czynności prowadzone przez policjantów z Komisariatu Policji Wrocław  Śródmieście pozwoliły na udowodnienie mężczyźnie posiadania środków odurzających. Jeżeli okaże się, że handlował także narkotykami również odpowie za to przed sądem.  

Obecnie funkcjonariusze nadal wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy.

W świetle obowiązujących przepisów za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozić może kara do 3, a za handel nimi, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

wtorek, 16.10.2018 14:17
wtorek, 16.10.2018 09:00
wtorek, 16.10.2018 07:00
Wypożyczalnia osuszaczy
Teagle
Sklep AZE
Praca na GoWork
Praca na GoWork
biura do wynajęcia
monitoring GPS
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
części Samsung
New-House
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki