komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 23 stycznia 2019

Ildefonsa, Rajmunda

Kobieta chciała skoczyć z 8 piętra. Policjanci zdążyli wciągnąć ją do środka!

środa, 31.10.2018 07:31 , komentarze: 0 , odsłony: 1292
kategorie artykułu:

Szybka i skuteczna reakcja dzielnicowych z Komisariatu Policji Wrocław – Śródmieście doprowadziła do uratowania 42-latki, która chciała targnąć się na własne życie. Gdy policjanci przyjechali na interwencję, kobieta stała na parapecie okna znajdującego się na 8 piętrze jednego z budynków mieszkalnych. Funkcjonariusze podbiegli natychmiast i korzystając z faktu, że osoba stała odwrócona tyłem, wciągnęli ją do środka obiektu. Później prowadzili rozmowy do czasu przyjazdu karetki pogotowie i przekazali kobietę pod opiekę lekarzy.

       Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło na terenie wrocławskiej dzielnicy Śródmieście. Po godzinie 19.00 podczas patrolu miasta, dzielnicowi otrzymali zgłoszenie interwencji dotyczące kobiety, która chciała targnąć się na własne życie. Desperatka stała na parapecie okna znajdującego się na 8 piętrze jednego z wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

Policjanci zareagowali natychmiast i z zachowaniem ostrożności podbiegli do kobiety.  Następnie korzystając z faktu, że stała odwrócona tyłem, wciągnęli ją do środka. Po wszystkim, do czasu przyjazdu karetki pogotowia, prowadzili rozmowy z 42-latką. Niestety była pijana i wyraźnie pobudzona – bezpieczna, trafiła pod opiekę lekarzy.

Szybka i skuteczna reakcja dzielnicowych z Komisariatu Policji Wrocław – Śródmieście prawdopodobnie doprowadziła do uratowania kobiety.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze


wtorek, 22.1.2019 10:56
3
New-House
Kserokopiarki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
monitoring GPS
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Sklep AZE
Teagle