KFC Gwardia Wrocław podejmie LUK Politechnikę Lublin

środa, 22.1.2020 09:25 771 0

KFC Gwardia Wrocław podejmie u siebie LUK Politechnikę Lublin. Wrocławianie będą chcieli w Hali Orbita zrewanżować się za mecz w pierwszej rundzie.

LUK Politechnika Lublin to bez wątpienia jedno z największych pierwszoligowych zaskoczeń. Beniaminek przez długi okupował pozycję wicelidera. To tez lublinianie jako pierwsi poskromili Stal Nysa, wygrywając z nimi 3:2 w ostatnim meczu poprzedniego roku.

Od tamtego czasu LUK Politechnika nie może wygrać. Osłabieni kontuzjami podopieczni Macieja Kołodziejczyka przegrali wszystkie 3 spotkania w nowym roku w stosunku 2:3. Mają oni więc w nogach dużo rozegranych setów, a do tego przyjdzie im zagrać z rozpędzoną drużyną KFC Gwardii Wrocław.

Wrocławianie są podrażnieni po porażce w pierwszej rundzie. W Lublinie KFC Gwardia przegrała 1:3, choć było bardzo blisko, by doprowadzić do tie-breaka. Teraz ekipa ze stolicy Dolnego Śląska będzie chciała wykorzystać słabszą dyspozycję Politechniki, by wyprzedzić ich w tabeli. Zwycięstwo za pełną pulę powinno pozwolić Gwardii awansować na ligowe podium.

Czy wrocławska drużyna zdoła zrewanżować się osłabionej LUK Politechnice Lublin? O tym przekonamy się już w najbliższy czwartek (23.01). Początek meczu o 17:30 w Hali Orbita.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)