komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 25 października 2020

Darii, Wilhelminy

Jarmark rękodzieła, płyt winylowych i staroci

wtorek, 22.9.2020 12:40 , komentarze: 0 , odsłony: 189
kategorie artykułu:

Centrum Handlowe Auchan Bielany ponownie zaprasza miłośników rzemiosła i dawnych przedmiotów z duszą na jarmark rękodzieła, antyków i staroci. Stoiska będą dostępne od 24 do 26 września w godzinach pracy galerii handlowej. Wstęp wolny!

Nie lada gratka czeka od najbliższego czwartku na szukających wyjątkowych ozdób, elementów wystroju wnętrz i przedmiotów retro w Centrum Handlowym Auchan Bielany. Przez trzy dni w pasażu handlowym będzie można odwiedzać stoiska lokalnych antykwariuszy i twórców. Będzie można na nich znaleźć bogatą ofertę przedmiotów z porcelany, posrebrzane naczynia i zastawę stołową, a także dekoracyjne lampy, witraże czy przedmioty z brązu. Nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób. 

Podczas targów odbywających się w Centrum Handlowym Auchan Bielany coś dla siebie znajdą także miłośnicy staroci! Na stoiskach będzie można kupić dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz i pamiątki z PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków. Natomiast ci, którzy uwielbiają muzykę wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich kupujących Centrum Handlowe Auchan Bielany przypomina o zasadach bezpiecznych zakupów. Na terenie obiektu należy zasłaniać usta i nos maseczką lub szalikiem oraz utrzymywać bezpieczny dystans 1,5 metra od innych osób przebywających na terenie pasażu galerii handlowej i sklepach. Przy wszystkich wejściach do centrum handlowego oraz przy wejściu do hipermarketu można znaleźć pojemniki z płynem dezynfekującym. Maseczki zasłaniające twarz i nos można nabyć w hipermarkecie oraz w sklepach galerii handlowej.

Jarmark rękodzieła i staroci odbędzie się w dniach 24-26 września w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu w czwartek i piątek od 9:30 do 21:00, a w sobotę od 9:00 do 21:00. Wstęp wolny.

 

Wasze komentarze

piątek, 23.10.2020 09:45
piątek, 23.10.2020 08:51
czwartek, 22.10.2020 08:59
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki