Impel pokonuje ŁKS

poniedziałek, 9.1.2017 09:58 1748 0

Kolejny sukces wrocławskich siatkarek. Impel w roli gospodyń w Jelczu-Laskowicach pokonał w niedzielę ŁKS Łódź 3:0. To drugie zwycięstwo w tym roku.

fot: impelwroclaw.pl

Wrocławiankom udało się wziąć rewanż na zawodniczkach z Łodzi. Poprzednie starcie zakończyło się porażką impelek 2 do 3.

W niedzielnym meczu rozgrywanym w Jelczu-Laskowicach nasze zawodniczki ani na chwilę nie oddały prowadzenia łodziankom. Pierwszego seta wygrały pewnie 25 do 21. Druga kwarta była dosyć wyrównana i obie drużyny punktowały punkt za punkt. Na przerwę z tarczą schodził impel wygrywając 28 do 26.

Trzeci set, ostatni w tym pojedynku, to prawdziwy popis siatkarek z Wrocławia. Punktowały pewnie co pokazała punktacja. Drużyna pod wodzą Marka Solarewicza wygrała set 25:18, zdobywając trzy punkty umacniające ich pozycję.

Impel Wrocław - ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:21, 27:25, 25:18)

źródło: Wrocław pl