komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 15 grudnia 2019

Niny, Celiny

Hercia - spektakl mający na celu pomoc zwierzętom

poniedziałek, 2.12.2019 13:48 , komentarze: 0 , odsłony: 111
kategorie artykułu:

W sobotę, 7 grudnia o godz. 19.00 na Scenie na Świebodzkim gramy cudowny spektakl w reżyserii Ady Tabisz pt. "Hercia". To opowieść pełna miłości, przyjaźni,  która rodzi się w niecodziennym miejscu i czasie.

"Hercia" opowiada o mężczyźnie, którego żona odeszła. To człowiek samotny, pozbawiony woli życia, każdy dzień spędza na cmentarzu, przy grobie ukochanej, każdą wolną chwilę…

Jak bardzo jesteśmy zaskoczeni, kiedy dociera do nas, że jest to cmentarz dla zwierząt, a grób kryje tytułową Hercię - ukochaną suczkę bohatera. W tej scenerii poznaje on młodą wolontariuszkę, która angażuje się w pomoc dla zwierząt...

My również chcemy pomóc, mamy nadzieję, że nasi Widzowie włączą się w tę akcję. Każdy, kto wybierze się na sobotni spektakl i przyniesie do teatru karmę dla zwierząt, zapłaci za bilet specjalną, niższą cenę - tylko 15 zł! 

Karmę przekażemy do naszego wrocławskiego schroniska dla zwierząt. Zima to trudny czas dla czworonogów. My szykujemy się już do świąt, one czekają na każdy dobry gest z naszej strony.

 

Wasze komentarze

piątek, 13.12.2019 14:00
2
czwartek, 12.12.2019 15:29
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele