komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 21 kwietnia 2019

Anzelma, Bartosza

Giełda nieruchomości lokali przy ul. Piłsudskiego

piątek, 9.11.2018 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 321
kategorie artykułu:

Biuro Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia zaprasza biura nieruchomości oraz wszystkie wrocławskie firmy, które są obecnie na etapie poszukiwania odpowiedniego lokalu na swoją działalność, do wzięcia udziału w giełdzie nieruchomości poświęconej lokalom na ulicy Piłsudskiego.       Źródło: Wrocław.pl

Spotkanie odbędzie się 14 listopada (środa) w godzinach 13.00 – 15.30 w siedzibie SmartOffice przy ul. Piłsudskiego 69/73 (Retro Office House). Uczestnictwo jest bezpłatne, wystarczy tylko zgłoszenie mailem do 13 listopada. 

Giełda to: 
- doskonała okazja do poznania oferty miejskich i prywatnych lokali na sklep, restaurację czy biuro, dostępnych do wynajmu w samym centrum Wrocławia, na ulicy Marszałka J. Piłsudskiego; 
- szansa spotkania w jednym miejscu wszystkich osób odpowiedzialnych i zainteresowanych rozwojem biznesu na odnawianej ulicy J. Piłsudskiego, 
- skuteczne miejsce promocji lokalu i znalezienia najkorzystniejszej opcji na biznes! 

Program spotkania: 

1300 – 1400  prezentacja programu odnowy ulicy J. Piłsudskiego (inwestycje,  modernizacje, program promocji i ożywienia) – Biuro Rozwoju Gospodarczego prezentacja oferty lokalowej – wizytówki lokali miejskich i prywatnych, zwiedzanie SmartOffice (coworking, minibiura) 

1400 – 1530 oglądanie lokali na wynajem (wybrane adresy przy ul. J. Piłsudskiego), spotkanie z właścicielami w lokalach.

Obecnie liczba pustostanów na Piłsudskiego zmniejszyła się o połowę. Lokale miejskie w zasadzie są wynajęte, a kilka prywatnych lokali - jeszcze niedawno pustych - właśnie jest aranżowanych. 

Wokół ulicy Piłsudskiego realizowanych jest lub planowanych kilka uzupełniających się działań, zarówno miejskich, jak i pozamiejskich m.in. dotyczących komunikacji i przestrzeni wspólnych. 

Wykonano już nowe oprawy oświetleniowe po jednej stronie ulicy Piłsudskiego - od placu Legionów, a na kolejny rok planowane są następne. 

Miasto zainicjowało także program aranżacji witryn – są to warsztaty projektantów, którzy uczą przedsiębiorców, jak zaaranżować witrynę. W ten sposób odświeżono witrynę baru Viking i spółdzielni fryzjerskiej przy Piłsudskiego 48. 

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie państwo TUTAJ.

 

Wasze komentarze


sobota, 20.4.2019 11:07
piątek, 19.4.2019 17:12
czwartek, 18.4.2019 15:34
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki