komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 23 lipca 2019

Stwosza, Bogny

Galeria Antyków i Staroci w Sky Tower

sobota, 15.6.2019 07:00 , komentarze: 0 , odsłony: 184
kategorie artykułu:

Co takiego niezwykłego jest w starych meblach i drobiazgach? Od kilku lat coraz chętniej po nie sięgamy i dajemy im drugie życie. Bardzo często stanowią ważny element wystroju mieszkań, a nawet naszej garderoby. Okazją do powiększenia kolekcji może być wydarzenie Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci odbywające się w dniach 13-15 czerwca w Sky Tower. 

Antyki i stare przedmioty wracają do łask, a targi staroci cieszą się rosnącą popularnością, szczególnie wśród ludzi młodych. Amatorzy antyków doceniają ich nietuzinkowy charakter, jakość i unikalność. Czy  to kwestia mody i trendów? Zapewne tak. Wśród fanów antyków i staroci znajdziemy wielu projektantów i designerów, ale również ludzi żyjących w duchu zero waste oraz lubiących przedmioty rzadko spotykane. 

Z myślą o miłośnikach oryginalnych rzeczy w Sky Tower, od 13 do 15 czerwca, działa Sztuka Kolekcjonowania – Galeria Antyków i Staroci. To doskonałe miejsce do wymiany doświadczeń z wystawcami i pasjonatami z całego kraju oraz poszerzenia swojej kolekcji. Na stanowiskach można znaleźć wiele wyjątkowych okazów – ręcznie malowane zastawy porcelanowe, sztućce, grafiki, obrazy, biżuterię czy meble. Kolekcjonerzy i początkujący zbieracze zdecydowanie mają w czym wybierać!

Sztuka Kolekcjonowania - Galeria Antyków i Staroci czynna jest w godzinach otwarcia Sky Tower, stoiska ustawione są na parterze budynku, nieopodal sklepu Piotr i Paweł. 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 10 godz temu
wczoraj, 12 godz temu
wczoraj, 13 godz temu
czwartek, 18.7.2019 18:30
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele