komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 21 marca 2019

Lubomira, Benedykta

FlixBus - otwarcie kalendarza i nowe linie przez Wrocław

czwartek, 14.3.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 150
kategorie artykułu:

FlixBus otworzył kalendarz rezerwacyjny dla większości z 60 linii na terminy wakacyjne, dzięki czemu już teraz można zaplanować majówkowe i letnie podróże. Dodatkowo, w tym okresie ruszą nowe linie operatora na trasach Poznań – Bielsko-Biała oraz Katowice – Kołobrzeg, dzięki którym do siatki FlixBusa wchodzi aż 6 nowych polskich miast. Połączenia te dostępne są już w sprzedaży ze specjalną pulą biletów za 99 groszy. Pojawiła się także nowa funkcja, ułatwiająca rezerwację miejsc na połączeniach przesiadkowych, a także 4 nowych partnerów.

Kalendarz rezerwacyjny na stronie internetowej i w aplikacji FlixBusa został rozszerzony o daty po 10 kwietnia 2019. Aktualizacja obejmuje większość z 60 linii FlixBusa w Polsce, dzięki którym można dotrzeć do ponad 120 krajowych i zagranicznych destynacji. Do systemu rezerwacyjnego wracają również dwie linie sezonowe kursujące na trasach Warszawa – Karpacz oraz Warszawa – Krynica-Morska. Do Karpacza podróżować można już od 26 kwietnia, a do Krynicy-Morskiej od 21 czerwca. 

Nowe linie i nowi partnerzy FlixBusa w Polsce

Od dziś w systemie rezerwacyjnym FlixBusa znaleźć można także zupełnie nowe linie, które zaczną kursować od 11 kwietnia. Dzięki otwarciu kolejnych tras, do zielonej siatki połączeń FlixBusa dołącza 6 miast, w tym Piła, Wałcz, Czaplinek, Połczyn-Zdrój, Białogard i Kołobrzeg. Nowe linie objęte są promocją, w ramach której bilety na trasy między 11 a 17 kwietnia można kupić już od 99 groszy. Promocja trwa od 12 marca do wyczerpania puli biletów. 

Tak jak zapowiadaliśmy, w 2019 roku nasza oferta ma zwiększyć się o połowę i póki co konsekwentnie ten plan realizujemy. Pierwsze starty linii na sezon wiosenno-letni to dopiero początek nowości, które mamy do przedstawienia naszym pasażerom. Sukcesywnie będziemy uruchamiać kolejne połączenia, dzięki którym mieszkańcy zarówno mniejszych, jak i dużych miast będą mogli wygodnie podróżować po całej Polsce i Europiekomentuje Michał Leman, dyrektor zarządzający FlixBus Polska.

Trasy nowych linii FlixBusa:

1311 Poznań – Bielsko-Biała (partner autobusowy: Oskar-Trans)

Poznań – Wrocław – Katowice – Bielsko-Biała

1312 Katowice – Kołobrzeg (partner autobusowy: Inter)

Katowice – Zabrze – Gliwice – Wrocław – Poznań – Piła – Wałcz – Czaplinek – Połczyn-Zdrój – Białogard – Kołobrzeg

 

Wasze komentarze


wtorek, 19.3.2019 13:53
wtorek, 19.3.2019 09:14
poniedziałek, 18.3.2019 09:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki