Filmowy Rajd Rowerowy we Wrocławiu

środa, 21.7.2021 10:36 927 0

Mieszkańcy Wrocławia i okolic mają wyjątkową okazję do wzięcia udziału w pierwszej rowerowej grze miejskiej, skierowanej do firm. Wydarzenie odbędzie się 18 września, a organizatorzy przewidują blisko 1000 uczestników, z ponad 100 firm.  

FRRuuu to wydarzenie o charakterze rowerowej gry miejskiej, w której udział biorą zarówno pracownicy, jak i zarządy firm. 4-osobowe drużyny firmowe ruszają w podróż po Wrocławiu, w trakcie której czeka na nich 10+ dedykowanych zadań. Zadania są tematyczne i wymagają współpracy w grupie. Uczestnicy rozwiązują je za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. 

Wydarzenie ma na celu dostarczyć pozytywnych doświadczeń i emocji pracownikom firm,
w ramach świeżego, nowoczesnego eventu. Ma także za zadanie podkreślać świadomą dbałość o środowisko oraz zrównoważony rozwój. Event promuje jazdę na rowerze jako sposób na środek lokomocji mieszkańców miasta, a także formę rekreacyjnej aktywności fizycznej. Niemniej istotnymi elementami akcji są działania skupione wokół obszarów well-being pracowników, CSR, zdrowia i team buildingu.

Organizatorzy podkreślają również ważny aspekt wydarzenia, tj. jego bezpieczeństwo - zarówno w kontekście bezpiecznej jazdy na rowerze jaki organizacji aktywności w dobie pandemii. Uczestnicy m.in. będą poruszać się specjalnie wytyczoną trasą oraz zobligowani będą do posiadania kasku. W kontekście pandemii organizator przygotował m.in. bezpieczną, rozproszoną formułę eventu, minimalizującą możliwość spotkań zbiorowych, a także środki higieny osobistej dla uczestników.

Premierowa edycja wydarzenia odbędzie się 18 września we Wrocławiu, potrwa od 3 do 5 godzin. Weźmie w niej udział blisko 1000 pracowników z ponad 100 firm. Edycja 2021 odbywa się we Wrocławiu, a organizatorzy zapowiadają event w kolejnych miastach już w 2022 roku.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)