komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 22 września 2020

Tomasza, Maurycego

Filmowa Noc Saunowa w Aquaparku

środa, 18.9.2019 09:49 , komentarze: 0 , odsłony: 326
kategorie artykułu:

To będzie najgorętsze wydarzenie tego sezonu! Tym razem we wrocławskim Saunarium będziemy mogli poczuć się jak w Hollywood. W nietypowych okolicznościach będziemy mogli przejść się po czerwonym dywanie i zobaczyć gwiazdy ze świata saun w akcji! 

Zapraszamy wszystkich wielbicieli saunowania na pierwszą w sezonie noc saunową. Tym razem nasi saunamistrzowie przygotowali dla Was program ceremonii zapachowych inspirowany największymi hitami kina. 

- Ceremonia zapachowa polega na rozprowadzaniu gorącej pary przez saunamistrza za pomocą ręcznika, wachlarza lub innych akcesoriów. Na noc saunową nasi saunamistrzowie przygotowali autorskie ceremonie saunowe, które będzie można zobaczyć tylko tej jednej nocy! Odpowiednia do tematu przewodniego muzyka, saunamistrzowie w przebraniach i odgrywane sceny z filmów – takie atrakcje podczas każdej ceremonii czekają na naszych gości – mówi Joanna Feifer, kierownik Saunarium.

Najjaśniejszą gwiazdą nadchodzącej Nocy Saunowej będzie Robert Żukowski z Aquadrom Ruda Śląska, utytułowany saunamistrz, zdobywca I miejsca w turnieju PTS Freestyle 2017 oraz II miejsca w turnieju Hot Sommer 2017. Zobaczenie go w akcji to prawdziwa gratka dla miłośników saunowania! Oczywiście podczas Nocy Saunowej nie zabraknie występów saunamistrzów z wrocławskiego saunarium, którzy w ubiegłym sezonie zdobyli wiele nagród na saunowych festiwalach. 

Dodatkową atrakcją dla gości jest Fire Show, który odbędzie się po zmroku w ogrodzie saunowym. Przez całą noc będzie można również skorzystać z peelingów i masaży w promocyjnej cenie - 15 minut w cenie 25 zł.

Wszystkie ceremonie zapachowe zostaną poprowadzone w aurze największych hitów kinowych. Taka tez będzie oprawa i wystrój saunarium. Również menu będzie bankietowe: kuchnia zaserwuje klasyczny rosół, makaron penne ze świeżymi warzywami i oliwą, pierś drobiową z mozzarellą i suszonymi pomidorami, a na deser poncz i świeże owoce. 

Gdzie? Saunarium Aquapark Wrocław

Kiedy? 20 września (piątek) od 22:30 do 1:40

Bilety: 99 zł / 1 os. lub 175 zł / 2 os.

 

Wasze komentarze

sobota, 19.9.2020 19:29
piątek, 18.9.2020 11:11
czwartek, 17.9.2020 13:33
wtorek, 15.9.2020 14:32
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele