komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 18 kwietnia 2019

Boguslawy, Apoloniusza

Eliminacje od Mistrzostw Europy w siatkówce kobiet do lat 16 w Twardogórze!

poniedziałek, 15.4.2019 10:35 , komentarze: 0 , odsłony: 102
kategorie artykułu:

W dniach 26-28 kwietnia Twardogóra zamieni się w stolicę polskiej siatkówki młodzieżowej. Polska reprezentacja w walce o kwalifikację do Mistrzostw Europy 2019 zmierzy się z Hiszpankami, Niemkami oraz Szwedkami.

- To bardzo duże wydarzenie w naszym regionie. Cieszę się, że Twardogóra może być gospodarzem turnieju takiej rangi. Mam nadzieję, że pozwoli to rozwinąć zainteresowanie piłką siatkową oraz innymi aktywnościami sportowymi wśród mieszkanek i mieszkańców, szczególnie tych najmłodszych, naszego miasta. Liczmy na dużo sportowych emocji i dobrej zabawy – mówi Paweł Czuliński, Burmistrz Miasta i Gminy Twardogóra. - Zapraszam, wszystkich z Twardogóry, ale także z regionu, szczególnie fanów piłki siatkowej do kibicowania naszej drużynie. Wierzę w sukces polskiej reprezentacji! – dodaje.

Wszystkie mecze zostaną rozegrane w hali sportowo-widowiskowej GOSiR-u w Twardogórze przy ul. Wrocławskiej 39. Bilety w cenie 10 zł na dwa mecze dziennie dostępne są na stronie bilety.gosir.twardogora.pl. Dla dzieci, młodzieży oraz seniorów wejście jest otwarte.

 

Wasze komentarze


środa, 17.4.2019 07:00
wtorek, 16.4.2019 20:27
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele