komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 18 stycznia 2020

Piotra, Małgorzaty

Dzień (nie)tylko dla mężczyzn. W tę sobotę w Magnolii! [ATRAKCJE]

środa, 20.11.2019 17:35 , komentarze: 0 , odsłony: 923
kategorie artykułu:

Odważny mężczyzna to zdrowy mężczyzna, a zdrowy mężczyzna to taki, który się nie wstydzi badać! W sobotę nauczymy was jak zadbać o to, co najcenniejsze… czyli o zdrowie. Nie zabraknie też innych atrakcji!

Zdrowi i świadomi – tacy są mężczyźni w listopadzie. Magnolia Park dba o zdrowie wrocławskich Panów i uczy ich, jak powinni zadbać o siebie. W najbliższą sobotę, w ramach Finału Konkursu o Złoty Wąs, w największej galerii na Dolnym Śląsku męskich atrakcji nie zabraknie. 

Spotkanie rozpocznie się od warsztatów z Mateuszem Kopciuchem, uczestnikiem ostatniej edycji Master Chefa, który pokaże, jak przygotowywać dania podnoszące libido. Na tym jednak nie koniec, bo następny w kolejce jest Tomasz Mreńca. Ten polski skrzypek zaprezentuje swoją twórczość z pogranicza muzyki ambientowej i eksperymentalnej. Fani motocyklowej jazdy nie mogą opuścić spotkania z Grzegorzem Korczakiem, organizatorem polskiej edycji Distinguished Gentleman's Ride, a brodacze – ze stylistami z Babett Barber Shop. 

Zwieńczeniem sobotniego spotkania dla mężczyzn będzie debata na temat profilaktyki zdrowia, w której udział wezmą dr n.med. Andrzej Przybyła z Centrum Medycznego Magnolia Park oraz dr Paweł Hackemer z Kliniki Urologii i Onkologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. 

Sytuacja w Polsce rzeczywiście jest poważna. Według statystyk ponad 50 tysięcy naszych mężczyzn rocznie umiera z powodu nowotworów.  To chyba jest wystarczający powód, dlaczego tak nam zależy na propagowaniu profilaktyki prozdrowotnej, do której mężczyźni nie przywiązują w większości zbyt dużej wagi – mówi Ewa Łempicka z Centrum Medycznego Magnolia Park, które jest jednym z partnerów akcji. - Wierzę, że gdy takie wydarzenia, jak to listopadowe, będą miały charakter cykliczny, a z roku na rok movemberowe akcje docierają do coraz większego grona ludzi, to chociaż my kobiety nie pozostaniemy bierne i będziemy mobilizowały swoich mężczyzn do badań, które przecież ratują im życie – dodaje.

Przez całą sobotę wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z darmowych porad pracowników Dolnośląskiego Centrum Onkologicznego dotyczących samobadania jąder. Na zakończenie dnia poświęconego mężczyznom poznamy zwycięzców Konkursu Złoty Wąs. 

W ramach kampanii nawiązującej do światowego ruchu movemberowego, postanowiliśmy rozdysponować 100 darmowych kuponów na badania profilaktyczne dla mężczyzn. W celu promocji akcji utworzyliśmy Konkurs o Złoty Wąs. Jego finał już w najbliższą sobotę w Magnolia Park, gdzie przyznamy statuetkę Złotego Wąsa oraz wiele cennych nagród. Już za rok chcemy podnieść poprzeczkę i podwoić liczbę darmowych badań oraz dotrzeć z naszą akcją do Panów zamieszkujących mniejsze dolnośląskie miejscowości – mówi Sebastian Kwietoń z Fundacji Forum Mężczyzn. 

Zdjęcia finalistów konkursu będzie można oglądać w Magnolia Park na specjalnej wystawie.

- Magnolia Park zawsze chętnie bierze udział w akcjach profilaktycznych. Listopad jest tym szczególnym miesiącem, gdy chcemy przypomnieć wszystkim Panom, jak ważne jest zdrowie i profilaktyczne badania. Zachęcamy wszystkich mężczyzn, ale też i wszystkie Panie, by wzięli udział w sobotnim wydarzeniu – mówi Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park. 

Sobotnie wydarzenie organizuje Fundacja Forum Mężczyzn, odpowiedzialna za akcję Złoty Wąs 2019, której celem jest propagowanie profilaktycznych badań wśród mężczyzn. Początek wydarzenia o godzinie 12.00. 

Fot. mat. organizatorów, AdobeStock

Finał Konkursu Złoty Wąs 

23 listopada (sobota) 

Godziny 12.00-15.00

Magnolia Park, plac eventowy od strony ul. Legnickiej

Wystaw zdjęć konkursowych – Plac Niebiański 

Wrocław - ul. Legnicka 58

 

Wasze komentarze

piątek, 17.1.2020 09:05
piątek, 17.1.2020 08:50
1
czwartek, 16.1.2020 14:22
poniedziałek, 13.1.2020 08:18
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki